Schlesinger Petr

FK Kopidlno
Dres
10
pro 15, 2002
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 11, 2026

AGRO CS 1. A třída 2024/2025

Zápasy
13
Góly
4
V základní sestavě
13
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 070
Hodnocení
6,68
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída lis 17, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" V 4 - 1 77 0 1 0 6,5
  2. AGRO CS 1. A třída lis 9, 2024 Třebechovice pod Orebem V 2 - 5 91 0 0 0 7,0
  3. AGRO CS 1. A třída říj 27, 2024 Lázně Bělohrad P 4 - 2 82 0 0 0 5,2
  4. AGRO CS 1. A třída říj 20, 2024 Černilov P 2 - 3 75 1 0 0 6,2
  5. AGRO CS 1. A třída říj 12, 2024 Nový Hradec Králové V 2 - 3 92 1 0 0 7,8
  6. AGRO CS 1. A třída říj 5, 2024 Bystřian Kunčice P 2 - 1 94 0 0 0 5,2
  7. AGRO CS 1. A třída zář 29, 2024 Trutnov "B" V 3 - 1 64 1 0 0 8,7
  8. AGRO CS 1. A třída zář 22, 2024 Velichovky V 2 - 3 81 1 0 0 7,8
  9. AGRO CS 1. A třída zář 8, 2024 Sokol Třebeš "B" V 1 - 2 78 0 0 0 6,8
  10. AGRO CS 1. A třída zář 1, 2024 Slovan Broumov V 3 - 1 91 0 0 0 7,0
2024/2025 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 070 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
13 13
V základní sestavě
13 13
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 070 1 070
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,68 6,68

Útok

Góly
4 0,34
Góly ze hry
4 0,34
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
38 3,20
Obdržené góly na hřišti
24 2,02
Rozdíl skóre na hřišti
14 1,18
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,08

Disciplína

Žluté karty
1 0,08
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 87 % 90 % Hodnocení 63 % Vytíženost Disciplína 49 % Obrana 49 %

Sezóny

5. liga
Jičín 2018/2019 1032005,90
Celkem 1032005,90
6. liga
Kopidlno 2024/2025 1341 070106,68
Celkem 1341 070106,68
7. liga
Kopidlno 2021/2022 – 2023/2024 74215 9761206,73
Celkem 74215 9761206,73
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení