Česák Tomáš

Bez angažmá
led 1, 2003
23 let
Země
CZEČesko

4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
7
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
722
Hodnocení
5,58
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída bře 29, 2025 Trutnov "B" P 0 - 3 48 0 0 0 5,8
  2. AGRO CS 1. A třída bře 22, 2025 Slovan Broumov V 6 - 2 46 0 0 0 6,8
  3. AGRO CS 1. A třída bře 15, 2025 Sokol Stěžery P 3 - 1 92 0 0 0 5,1
  4. AGRO CS 1. A třída lis 16, 2024 Roudnice P 0 - 3 92 0 1 0 4,6
  5. AGRO CS 1. A třída lis 2, 2024 Třebechovice pod Orebem V 4 - 1 90 1 0 0 8,1
  6. AGRO CS 1. A třída říj 27, 2024 Vrchlabí P 8 - 2 90 0 0 0 4,8
  7. AGRO CS 1. A třída říj 19, 2024 Lázně Bělohrad R 2 - 2 95 0 0 0 5,9
  8. AGRO CS 1. A třída říj 12, 2024 Černilov P 3 - 1 92 0 0 0 5,0
  9. AGRO CS 1. A třída říj 5, 2024 Kopidlno V 2 - 1 94 1 0 0 7,8
  10. AGRO CS 1. A třída zář 28, 2024 Nový Hradec Králové P 3 - 1 96 0 0 0 5,0
2024/2025 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 722 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
722 722
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,58 5,58

Útok

Góly
1 0,12
Góly ze hry
1 0,12
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 1,00
Obdržené góly na hřišti
20 2,49
Rozdíl skóre na hřišti
−12 −1,50
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,25
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 46 % 7 % Hodnocení 44 % Vytíženost Disciplína 28 % Obrana 9 %

Sezóny

Ročníky
Slavia Hradec Králové 2024/2025 111770205,60
Bystřian Kunčice 2024/2025 112968205,91
Bystřian Kunčice 2023/2024 26102 4151406,26
1. A třída 26102 4151406,26
Bystřian Kunčice 2022/2023 26272 324517,07
AM GNOL 1. A třída 26272 324517,07
Bystřian Kunčice 2021/2022 2191 859206,60
AM GNOL 1. A třída 2191 859206,60
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení