Světlík Lukáš

SK Dobruška
Dres
12
bře 10, 2003
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 6, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
873
Hodnocení
6,49
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. 5. liga říj 10 Týniště nad Orlicí V 1 - 0 92 0 0 0 7,1
  2. 5. liga říj 4 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  3. 5. liga zář 27 Libčany V 4 - 2 93 0 0 0 7,0
  4. 5. liga zář 20 Sokol Třebeš P 1 - 0 96 0 1 0 4,8
  5. 5. liga zář 13 Jaroměř R 2 - 2 75 0 0 0 6,1
  6. 5. liga zář 6 Lázně Bělohrad V 0 - 2 47 0 1 0 6,4
  7. 5. liga srp 29 Česká Skalice V 4 - 0 92 1 0 0 8,4
  8. 5. liga srp 23 Vrchlabí R 1 - 1 97 0 0 0 6,1
  9. 5. liga srp 14 Jiskra Hořice V 1 - 0 94 0 0 0 7,1
  10. 5. liga srp 8 Náchod V 0 - 2 94 0 1 0 6,9
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 873 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
873 873
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,49 6,49

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 1,65
Obdržené góly na hřišti
7 0,72
Rozdíl skóre na hřišti
9 0,93
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,41

Disciplína

Žluté karty
3 0,31
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 61 % 83 % Hodnocení 94 % Vytíženost Disciplína 19 % Obrana 80 %

Sezóny

4. liga
Náchod 2021/2022 – 2022/2023 5934 511705,84
Celkem 5934 511705,84
5. liga
Dobruška 2023/2024 – 2026/2027 57114 8391106,19
2026/2027 5. liga 101873306,49
Celkem 57114 8391106,19
6. liga
Náchod "B" 2022/2023 112767105,86
Celkem 112767105,86
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení