Slivka Matyáš

SK Bystřian Kunčice
Dres
16
zář 6, 2003
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 2, 2021

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
3
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
662
Hodnocení
6,70
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída bře 21 Sokol Stěžery V 4 - 3 92 0 0 0 6,8
  2. AGRO CS 1. A třída bře 7 Lokomotiva Hradec Králové V 2 - 0 64 0 0 0 7,2
  3. AGRO CS 1. A třída lis 15, 2025 Jiskra Hořice V 4 - 1 68 0 0 0 6,7
  4. AGRO CS 1. A třída lis 8, 2025 Trutnov "B" V 3 - 6 91 0 0 0 7,1
  5. AGRO CS 1. A třída lis 1, 2025 Kostelec nad Orlicí V 3 - 1 77 0 0 0 6,7
  6. AGRO CS 1. A třída říj 26, 2025 Česká Skalice R 1 - 1 87 0 0 0 6,1
  7. AGRO CS 1. A třída říj 18, 2025 Lázně Bělohrad R 2 - 2 94 0 0 0 6,0
  8. AGRO CS 1. A třída říj 11, 2025 Nové Město nad Metují P 4 - 0 92 0 0 0 4,9
  9. AGRO CS 1. A třída říj 4, 2025 Slavia Hradec Králové "B" V 2 - 0 60 0 0 0 7,0
  10. AGRO CS 1. A třída zář 27, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" V 0 - 1 80 0 0 0 6,6
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 662 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
662 662
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,70 6,70

Útok

Góly
3 0,41
Góly ze hry
3 0,41
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 2,99
Obdržené góly na hřišti
14 1,90
Rozdíl skóre na hřišti
8 1,09
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 85 % 88 % Hodnocení 81 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 47 %

Sezóny

Ročníky
Bystřian Kunčice 2026/2027 83662006,70
AGRO CS 6. liga 83662006,70
Bystřian Kunčice 2025/2026 2552 152206,48
AGRO CS 1. A třída 2552 152206,48
Bystřian Kunčice 2024/2025 1301 203105,88
AGRO CS 1. A třída 1301 203105,88
Bystřian Kunčice 2023/2024 2512 221206,09
1. A třída 2512 221206,09
Bystřian Kunčice 2022/2023 2512 050106,11
AM GNOL 1. A třída 2512 050106,11
Bystřian Kunčice 2021/2022 2001 723106,08
AM GNOL 1. A třída 2001 723106,08
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení