Slivka Matyáš

SK Bystřian Kunčice
Dres
16
zář 6, 2003
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 2, 2021

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
3
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
662
Hodnocení
6,70
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída zář 13, 2025 Sokol Třebeš "B" V 2 - 3 95 0 0 0 6,8
  2. AGRO CS 1. A třída zář 6, 2025 Černilov V 0 - 4 90 2 0 0 9,4
  3. AGRO CS 1. A třída srp 23, 2025 Sokol Stěžery V 3 - 4 93 0 0 0 6,8
  4. AGRO CS 1. A třída čvn 21, 2025 Kostelec nad Orlicí R 2 - 2 96 0 0 0 6,0
  5. AGRO CS 1. A třída čvn 15, 2025 Roudnice P 5 - 3 90 0 0 0 5,0
  6. AGRO CS 1. A třída čvn 7, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" V 3 - 1 91 0 0 0 7,0
  7. AGRO CS 1. A třída kvě 31, 2025 Třebechovice pod Orebem P 2 - 1 91 0 0 0 5,2
  8. AGRO CS 1. A třída kvě 10, 2025 Černilov P 2 - 5 92 0 0 0 5,0
  9. AGRO CS 1. A třída kvě 4, 2025 Kopidlno R 2 - 2 95 0 0 0 6,1
  10. AGRO CS 1. A třída dub 26, 2025 Nový Hradec Králové V 2 - 0 94 0 0 0 7,3
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 662 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
662 662
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,70 6,70

Útok

Góly
3 0,41
Góly ze hry
3 0,41
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 2,99
Obdržené góly na hřišti
14 1,90
Rozdíl skóre na hřišti
8 1,09
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 85 % 88 % Hodnocení 81 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 47 %

Sezóny

Ročníky
Bystřian Kunčice 2026/2027 83662006,70
AGRO CS 6. liga 83662006,70
Bystřian Kunčice 2025/2026 2552 152206,48
AGRO CS 1. A třída 2552 152206,48
Bystřian Kunčice 2024/2025 1301 203105,88
AGRO CS 1. A třída 1301 203105,88
Bystřian Kunčice 2023/2024 2512 221206,09
1. A třída 2512 221206,09
Bystřian Kunčice 2022/2023 2512 050106,11
AM GNOL 1. A třída 2512 050106,11
Bystřian Kunčice 2021/2022 2001 723106,08
AM GNOL 1. A třída 2001 723106,08
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení