Bičiště Jiří

FC Nový Hradec Králové
Dres
4
pro 17, 2003
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 20, 2022

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
4
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
774
Hodnocení
7,20
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída říj 4, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" V 2 - 1 93 0 0 0 6,9
  2. AGRO CS 1. A třída zář 27, 2025 Sokol Třebeš "B" V 1 - 5 90 0 0 0 7,2
  3. AGRO CS 1. A třída zář 20, 2025 Bystřian Kunčice V 0 - 9 91 0 0 0 7,7
  4. AGRO CS 1. A třída zář 13, 2025 Černilov V 4 - 0 90 0 0 0 7,4
  5. AGRO CS 1. A třída zář 7, 2025 Kopidlno P 4 - 2 95 0 0 0 5,0
  6. AGRO CS 1. A třída srp 30, 2025 Sokol Stěžery P 2 - 3 96 0 0 0 5,2
  7. AGRO CS 1. A třída srp 23, 2025 Slavoj Skřivany V 1 - 5 90 1 0 0 8,6
  8. AGRO CS 1. A třída srp 16, 2025 Lokomotiva Hradec Králové R 3 - 3 94 0 0 0 6,2
  9. AGRO CS 1. A třída čvn 21, 2025 Vrchlabí V 2 - 0 7 0 0 0 –
  10. AGRO CS 1. A třída čvn 14, 2025 Sokol Třebeš "B" V 7 - 0 93 0 0 0 7,6
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 774 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
774 774
Kapitánem
1 1
Hodnocení
7,20 7,20

Útok

Góly
4 0,47
Góly ze hry
4 0,47
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
24 2,79
Obdržené góly na hřišti
13 1,51
Rozdíl skóre na hřišti
11 1,28
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,12

Disciplína

Žluté karty
1 0,12
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 85 % 97 % Hodnocení 92 % Vytíženost Disciplína 37 % Obrana 66 %

Sezóny

Ročníky
Nový Hradec Králové 2026/2027 94774107,20
AGRO CS 6. liga 94774107,20
Nový Hradec Králové 2025/2026 1931 670106,63
AGRO CS 1. A třída 1931 670106,63
Nový Hradec Králové 2024/2025 80598106,00
Nový Hradec Králové 2023/2024 1511 234406,25
1. A třída 1511 234406,25
Nový Hradec Králové 2022/2023 2212 002306,39
AM GNOL 1. A třída 2212 002306,39
Nový Hradec Králové 2021/2022 30183105,97
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení