Bičiště Jiří

FC Nový Hradec Králové
Dres
4
pro 17, 2003
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 20, 2022

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
4
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
774
Hodnocení
7,20
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 6. liga říj 10 Černilov R 0 - 0 45 0 0 0 6,0
  2. AGRO CS 6. liga říj 3 Červený Kostelec V 5 - 3 91 1 0 0 8,6
  3. AGRO CS 6. liga zář 27 Náchod "B" V 1 - 4 90 1 0 0 8,1
  4. AGRO CS 6. liga zář 19 Slavia Hradec Králové "B" V 2 - 1 93 0 0 0 6,8
  5. AGRO CS 6. liga zář 13 Slovan Broumov P 2 - 1 92 0 0 0 5,3
  6. AGRO CS 6. liga zář 5 Cidlina Nový Bydžov "B" R 3 - 3 93 0 1 0 5,8
  7. AGRO CS 6. liga srp 29 Slavoj Předměřice nad Labem V 1 - 4 82 0 0 0 7,0
  8. AGRO CS 6. liga srp 15 Bystřian Kunčice V 2 - 4 92 1 0 0 8,6
  9. AGRO CS 6. liga srp 8 Nové Město nad Metují V 1 - 0 96 1 0 0 8,6
  10. AGRO CS 1. A třída čvn 12 Trutnov "B" V 2 - 3 31 0 0 0 6,5
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 774 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
774 774
Kapitánem
1 1
Hodnocení
7,20 7,20

Útok

Góly
4 0,47
Góly ze hry
4 0,47
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
24 2,79
Obdržené góly na hřišti
13 1,51
Rozdíl skóre na hřišti
11 1,28
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,12

Disciplína

Žluté karty
1 0,12
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 85 % 97 % Hodnocení 92 % Vytíženost Disciplína 37 % Obrana 66 %

Sezóny

Ročníky
Nový Hradec Králové 2026/2027 94774107,20
AGRO CS 6. liga 94774107,20
Nový Hradec Králové 2025/2026 1931 670106,63
AGRO CS 1. A třída 1931 670106,63
Nový Hradec Králové 2024/2025 80598106,00
Nový Hradec Králové 2023/2024 1511 234406,25
1. A třída 1511 234406,25
Nový Hradec Králové 2022/2023 2212 002306,39
AM GNOL 1. A třída 2212 002306,39
Nový Hradec Králové 2021/2022 30183105,97
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení