Bernard Jan

FK Kopidlno
Dres
11
dub 3, 2004
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 19, 2022

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
25
Góly
2
V základní sestavě
25
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 189
Hodnocení
5,89
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 14, 2024 Lázně Bělohrad "B" V 6 - 2 90 1 0 0 8,1
  2. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 8, 2024 Dolní Kalná P 1 - 0 95 0 0 0 5,2
  3. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 2, 2024 Jičín "B" V 4 - 0 91 1 0 0 8,4
  4. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 25, 2024 Sparta Úpice V 1 - 8 60 1 1 0 7,9
  5. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 19, 2024 Sokol Stará Paka V 3 - 2 92 0 0 0 6,8
  6. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 11, 2024 Sobotka P 4 - 3 94 0 0 0 5,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 5, 2024 Chlumec nad Cidlinou "B" V 3 - 0 94 0 0 0 7,4
  8. JAKO 1. B třída - skupina A dub 27, 2024 Jiskra Kocbeře V 1 - 9 60 1 0 0 8,4
  9. JAKO 1. B třída - skupina A dub 21, 2024 Vrchlabí "B" V 6 - 0 90 0 0 0 7,5
  10. JAKO 1. B třída - skupina A dub 14, 2024 Spartak Kosičky V 4 - 0 90 0 0 0 7,4
2025/2026 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 189 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
25 25
V základní sestavě
25 25
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 189 2 189
Kapitánem
1 1
Hodnocení
5,89 5,89

Útok

Góly
2 0,08
Góly ze hry
2 0,08
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
39 1,60
Obdržené góly na hřišti
56 2,30
Rozdíl skóre na hřišti
−17 −0,70
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,12

Disciplína

Žluté karty
4 0,16
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 52 % 32 % Hodnocení 90 % Vytíženost Disciplína 31 % Obrana 32 %

Sezóny

Ročníky
Kopidlno 2025/2026 2522 189405,89
AGRO CS 1. A třída 2522 189405,89
Kopidlno 2024/2025 2832 449806,25
AGRO CS 1. A třída 2832 449806,25
Kopidlno 2023/2024 2271 941317,06
Kopidlno 2022/2023 2141 809206,78
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení