Burgert Filip

TJ Sokol Železnice
Dres
5
čvn 4, 2004
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
kvě 30, 2013

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
652
Hodnocení
5,57
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída čvn 15, 2024 Vysoká nad Labem P 5 - 2 90 0 0 0 5,0
  2. 1. A třída čvn 9, 2024 Třebechovice pod Orebem V 6 - 0 36 1 0 0 7,4
  3. 1. A třída čvn 2, 2024 Sokol Stěžery V 0 - 6 64 0 0 0 7,3
  4. 1. A třída kvě 26, 2024 Nové Město nad Metují V 2 - 0 47 0 0 0 6,8
  5. 1. A třída kvě 18, 2024 Nový Hradec Králové R 1 - 1 34 0 0 0 6,4
  6. 1. A třída kvě 12, 2024 Slovan Broumov V 8 - 2 32 1 0 0 7,2
  7. 1. A třída kvě 8, 2024 Bystřian Kunčice P 3 - 0 46 0 0 0 5,4
  8. 1. A třída kvě 4, 2024 Roudnice R 1 - 1 94 0 1 0 5,7
  9. 1. A třída dub 28, 2024 Trutnov "B" V 3 - 1 51 0 0 0 6,8
  10. 1. A třída dub 21, 2024 Vrchlabí R 1 - 1 49 0 0 0 6,4
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 652 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
652 652
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,57 5,57

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
11 1,52
Obdržené góly na hřišti
22 3,04
Rozdíl skóre na hřišti
−11 −1,52
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 24 % 10 % Hodnocení 70 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 13 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Železnice 2026/2027 100652005,57
5. liga 100652005,57
Sokol Železnice 2025/2026 2511 754205,64
Sokol Železnice 2024/2025 2821 720106,04
Sokol Železnice 2023/2024 2961 809306,59
1. A třída 2961 809306,59
Sokol Železnice 2022/2023 2601 746206,46
AM GNOL 1. A třída 2601 746206,46
Sokol Železnice 2021/2022 242949006,71
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení