Dres
11
čvc 28, 2004
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 13, 2022

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
824
Hodnocení
6,30
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 21, 2025 Sokol Javornice P 4 - 3 92 1 0 0 6,4
  2. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 14, 2025 Lokomotiva Hradec Králové V 1 - 0 94 0 1 0 6,7
  3. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 7, 2025 Spartak Opočno P 4 - 3 96 0 0 0 5,2
  4. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 31, 2025 Olympia Hradec Králové 1901 V 4 - 1 90 0 0 0 7,1
  5. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 24, 2025 Slavoj Teplice nad Metují R 2 - 2 97 0 1 0 5,7
  6. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 18, 2025 Lokomotiva Meziměstí V 7 - 0 91 1 0 0 9,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 3, 2025 Náchod "B" V 2 - 0 61 0 0 0 6,6
  8. JAKO 1. B třída - skupina B dub 26, 2025 Sokol Dohalice V 1 - 0 91 0 1 0 6,7
  9. JAKO 1. B třída - skupina B dub 19, 2025 Sokol Malšova Lhota V 2 - 0 60 0 0 0 7,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina B dub 13, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" V 2 - 5 90 1 0 0 8,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 824 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
824 824
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,30 6,30

Útok

Góly
1 0,11
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
23 2,51
Obdržené góly na hřišti
14 1,53
Rozdíl skóre na hřišti
9 0,98
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,22

Disciplína

Žluté karty
2 0,22
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 70 % 65 % Hodnocení 95 % Vytíženost Disciplína 25 % Obrana 65 %

Sezóny

Ročníky
Nové Město nad Metují 2026/2027 101824206,30
AGRO CS 6. liga 101824206,30
Nové Město nad Metují 2025/2026 3072 672106,48
AGRO CS 1. A třída 3072 672106,48
Nové Město nad Metují 2024/2025 2561 949706,69
Nové Město nad Metují 2023/2024 2872 531005,57
1. A třída 2872 531005,57
Nové Město nad Metují 2022/2023 90434005,70
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení