Dres
11
zář 23, 2004
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 4, 2024

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
8
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
422
Hodnocení
5,98
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 26 Chlumec nad Cidlinou P 0 - 2 62 0 0 0 6,0
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 23 Čechie Vykáň V 1 - 3 39 0 0 0 6,4
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 19 Vysoké Mýto P 7 - 2 54 0 0 0 5,4
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 12 Přepeře P 0 - 1 68 0 0 0 6,0
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 5 Trutnov R 2 - 2 19 0 0 0 6,0
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 29 Ústí nad Orlicí V 3 - 1 29 0 0 0 6,3
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 15 Svitavy V 3 - 2 76 0 0 0 6,4
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 9 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 1 75 0 0 0 5,3
  9. STARMON Krajský přebor čvn 12 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 1 - 5 23 0 0 0 6,1
  10. STARMON Krajský přebor čvn 7 Cidlina Nový Bydžov P 0 - 1 70 0 0 0 5,3
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 422 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
422 422
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,98 5,98

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
7 1,49
Obdržené góly na hřišti
7 1,49
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,43

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 22 % 43 % Hodnocení 50 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 57 %

Sezóny

4. liga
Slavia Hradec Králové 2023/2024 – 2026/2027 3721 795005,89
Celkem 3721 795005,89
5. liga
Slavia Hradec Králové 2025/2026 2771 775006,86
Celkem 2771 775006,86
6. liga
Slavia Hradec Králové "B" 2023/2024 – 2025/2026 51396006,80
Celkem 51396006,80
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení