Melichárek Daniel

FC Slavia Hradec Králové
Dres
21
zář 17, 2004
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
kvě 28, 2020

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
582
Hodnocení
5,82
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 6. liga říj 11 Spartak Hajnice P 1 - 2 73 0 0 0 5,3
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 10 Spartak Police nad Metují R 1 - 1 79 0 0 0 6,0
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 3 Kosmonosy P 2 - 1 85 0 0 0 5,6
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 26 Chlumec nad Cidlinou P 0 - 2 49 0 0 0 5,2
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 23 Čechie Vykáň V 1 - 3 68 0 0 0 6,7
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 19 Vysoké Mýto P 7 - 2 40 0 1 0 4,7
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 5 Trutnov R 2 - 2 75 0 0 0 6,0
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 29 Ústí nad Orlicí V 3 - 1 65 0 0 0 6,7
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 15 Svitavy V 3 - 2 76 0 0 0 6,4
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 9 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 1 45 0 0 0 5,1

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 73 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
73 73
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,30 5,30

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
1 1,23
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −1,23
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 8 % Hodnocení 18 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 75 %

Sezóny

4. liga
Slavia Hradec Králové 2023/2024 – 2026/2027 3802 572605,68
Celkem 3802 572605,68
5. liga
Slavia Hradec Králové 2025/2026 2541 828416,62
Celkem 2541 828416,62
6. liga
Slavia Hradec Králové "B" 2023/2024 – 2026/2027 4173 169806,28
2023/2024 1. A třída 2451 885506,45
Celkem 4173 169806,28
7. liga
Slavia Hradec Králové "B" 2021/2022 – 2022/2023 32214006,87
Celkem 32214006,87
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení