Dres
14
pro 9, 2004
21 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 20, 2026

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
11
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
598
Hodnocení
6,21
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída říj 5, 2024 Vrchlabí P 1 - 2 64 0 0 0 5,8
  2. AGRO CS 1. A třída říj 2, 2024 Kopidlno R 1 - 1 33 0 0 0 5,7
  3. AGRO CS 1. A třída zář 29, 2024 Lázně Bělohrad P 3 - 1 60 0 0 0 6,1
  4. AGRO CS 1. A třída zář 21, 2024 Černilov R 1 - 1 48 0 0 0 6,0
  5. AGRO CS 1. A třída zář 7, 2024 Bystřian Kunčice R 2 - 2 47 0 1 0 5,2
  6. AGRO CS 1. A třída srp 31, 2024 Trutnov "B" P 2 - 1 95 0 1 0 4,9
  7. AGRO CS 1. A třída srp 24, 2024 Velichovky P 2 - 3 96 0 0 0 5,2
  8. AGRO CS 1. A třída srp 17, 2024 Nový Hradec Králové V 0 - 2 61 0 0 0 6,6
  9. AGRO CS 1. A třída srp 10, 2024 Sokol Třebeš "B" R 1 - 1 48 0 0 0 5,7
  10. 1. A třída čvn 8, 2024 Nové Město nad Metují V 8 - 1 37 1 0 0 7,4
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 879 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
879 879
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,21 6,21

Útok

Góly
8 0,82
Góly ze hry
8 0,82
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
21 2,15
Obdržené góly na hřišti
28 2,87
Rozdíl skóre na hřišti
−7 −0,72
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,20

Disciplína

Žluté karty
2 0,20
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 76 % 64 % Hodnocení 61 % Vytíženost Disciplína 22 % Obrana 23 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Dohalice 2025/2026 128879206,21
Jiskra Hořice 2025/2026 110598106,21
Jiskra Hořice 2024/2025 132999115,70
Slavia Hradec Králové "B" 2024/2025 1841 114406,15
AGRO CS 1. A třída 1841 114406,15
Slavia Hradec Králové "B" 2023/2024 155852106,37
1. A třída 155852106,37
Roudnice 2023/2024 1541 115206,38
1. A třída 1541 115206,38
Miletín 2022/2023 2852 265806,24
AM GNOL 1. A třída 2852 265806,24
Slavia Hradec Králové "B" 2021/2022 1192008,30
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení