Dres
14
pro 9, 2004
21 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 20, 2026

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
11
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
598
Hodnocení
6,21
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 13 Baník Rtyně V 4 - 3 21 0 0 0 6,8
  2. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 24 Chlumec nad Cidlinou "C" P 5 - 1 92 1 0 0 5,9
  3. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 17 Dolní Kalná V 7 - 0 ×4 90 4 0 0 10,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 13 Lázně Bělohrad "B" P 3 - 6 92 3 0 0 8,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 10 Sokol Nepolisy R 4 - 4 61 0 0 0 6,6
  6. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 2 Sparta Úpice P 5 - 1 80 0 1 0 4,7
  7. JAKO 1. B třída - skupina A dub 25 Vrchlabí "B" V 1 - 0 86 0 1 0 6,7
  8. JAKO 1. B třída - skupina A dub 18 Sobotka P 2 - 0 58 0 0 0 5,4
  9. JAKO 1. B třída - skupina A dub 10 Olympia Hradec Králové 1901 P 0 - 2 93 0 0 0 5,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina A dub 4 Spartak Hajnice P 5 - 0 66 0 0 0 5,1
2025/2026 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 598 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
11 11
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
598 598
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,21 6,21

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 1,96
Obdržené góly na hřišti
11 1,66
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,30
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,15

Disciplína

Žluté karty
1 0,15
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 76 % 64 % Hodnocení 61 % Vytíženost Disciplína 22 % Obrana 23 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Dohalice 2025/2026 128879206,21
Jiskra Hořice 2025/2026 110598106,21
Jiskra Hořice 2024/2025 132999115,70
Slavia Hradec Králové "B" 2024/2025 1841 114406,15
AGRO CS 1. A třída 1841 114406,15
Slavia Hradec Králové "B" 2023/2024 155852106,37
1. A třída 155852106,37
Roudnice 2023/2024 1541 115206,38
1. A třída 1541 115206,38
Miletín 2022/2023 2852 265806,24
AM GNOL 1. A třída 2852 265806,24
Slavia Hradec Králové "B" 2021/2022 1192008,30
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení