Vítek Pavel

TJ Sokol Provodov
Dres
4
led 26, 2005
21 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 11, 2024

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
7
Góly
2
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
652
Hodnocení
6,73
Žluté karty
2
Červené karty
1

Zápasy

  1. JAKO 7. liga - skupina B říj 11 Velichovky V 11 - 1 92 0 0 0 7,5
  2. JAKO 7. liga - skupina B říj 3 Slavoj Teplice nad Metují V 3 - 5 97 0 0 0 6,9
  3. JAKO 7. liga - skupina B zář 13 Solnice V 5 - 2 92 0 0 1 4,5
  4. JAKO 7. liga - skupina B zář 6 Vysoká nad Labem V 9 - 3 91 1 1 0 7,9
  5. JAKO 7. liga - skupina B srp 23 Spartak Police nad Metují "B" V 2 - 0 93 0 1 0 6,9
  6. JAKO 7. liga - skupina B srp 15 Spartak Opočno P 3 - 2 96 0 0 0 5,1
  7. JAKO 7. liga - skupina B srp 9 Spartak Kosičky V 8 - 1 91 1 0 0 8,3
  8. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 13 Slovan Broumov P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  9. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 7 Slavoj Předměřice nad Labem V 3 - 1 93 1 1 0 8,2
  10. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 31 Častolovice V 1 - 4 96 0 1 0 6,7
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 652 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
652 652
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,73 6,73

Útok

Góly
2 0,28
Góly ze hry
2 0,28
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
42 5,80
Obdržené góly na hřišti
13 1,79
Rozdíl skóre na hřišti
29 4,00
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
2 0,28
Červené karty
1 0,14

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 87 % 84 % Hodnocení 73 % Vytíženost Disciplína 22 % Obrana 66 %

Sezóny

4. liga
Náchod 2022/2023 2023005,95
Celkem 2023005,95
5. liga
Solnice 2023/2024 190463106,09
Celkem 190463106,09
6. liga
Náchod "B" 2021/2022 30157005,37
Celkem 30157005,37
7. liga
Sokol Provodov 2024/2025 – 2026/2027 5795 2523125,94
Celkem 5795 2523125,94
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení