Macek Viktor

SK Dobruška
Dres
7
kvě 2, 2005
21 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 21, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
0
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
839
Hodnocení
6,60
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 5. liga říj 10 Týniště nad Orlicí V 1 - 0 92 0 0 0 7,1
  2. 5. liga říj 4 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 2 - 0 64 0 0 0 6,0
  3. 5. liga zář 27 Libčany V 4 - 2 93 0 0 0 7,0
  4. 5. liga zář 20 Sokol Třebeš P 1 - 0 96 0 0 0 5,2
  5. 5. liga zář 13 Jaroměř R 2 - 2 87 0 0 0 5,7
  6. 5. liga zář 6 Lázně Bělohrad V 0 - 2 89 0 0 0 7,3
  7. 5. liga srp 29 Česká Skalice V 4 - 0 64 0 0 0 7,2
  8. 5. liga srp 23 Vrchlabí R 1 - 1 77 0 0 0 6,1
  9. 5. liga srp 14 Jiskra Hořice V 1 - 0 83 0 0 0 7,1
  10. 5. liga srp 8 Náchod V 0 - 2 94 0 0 0 7,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 839 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
839 839
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,60 6,60

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,50
Obdržené góly na hřišti
6 0,64
Rozdíl skóre na hřišti
8 0,86
Zápasy bez obdrženého gólu
6 0,64

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 24 % 87 % Hodnocení 87 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 82 %

Sezóny

4. liga
Náchod 2021/2022 – 2025/2026 201000
Celkem 201000
5. liga
Dobruška 2025/2026 – 2026/2027 2422 043106,33
2026/2027 5. liga 100839006,60
Náchod 2024/2025 141538006,08
Celkem 3832 581106,24
6. liga
Náchod "B" 2021/2022 – 2022/2023 30210005,80
Celkem 30210005,80
7. liga
Náchod "B" 2023/2024 – 2025/2026 3032 625206,13
Celkem 3032 625206,13
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení