Zvěřina Radek

SK Bystřian Kunčice
Dres
12
úno 20, 2007
19 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 2, 2025

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
5
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
434
Hodnocení
6,43
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 6. liga říj 11 Náchod "B" P 5 - 3 36 1 0 0 6,6
  2. AGRO CS 6. liga říj 3 Slavia Hradec Králové "B" V 6 - 2 67 0 0 0 6,8
  3. AGRO CS 6. liga zář 27 Slovan Broumov R 2 - 2 47 0 0 0 6,4
  4. AGRO CS 6. liga zář 19 Cidlina Nový Bydžov "B" V 4 - 2 27 0 0 0 6,1
  5. AGRO CS 6. liga zář 12 Slavoj Předměřice nad Labem R 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  6. AGRO CS 6. liga zář 5 Spartak Hajnice R 1 - 1 45 0 0 0 6,0
  7. AGRO CS 6. liga srp 29 Sokol Třebeš "B" V 0 - 1 64 0 0 0 6,6
  8. AGRO CS 6. liga srp 22 Nové Město nad Metují V 1 - 5 56 0 0 0 6,9
  9. AGRO CS 1. A třída čvn 13 Jiskra Hořice P 4 - 1 34 0 0 0 5,9
  10. AGRO CS 1. A třída čvn 6 Trutnov "B" R 2 - 2 90 1 0 0 7,0
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 434 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
434 434
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,43 6,43

Útok

Góly
1 0,21
Góly ze hry
1 0,21
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 2,49
Obdržené góly na hřišti
9 1,87
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,62
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,21

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 74 % 74 % Hodnocení 60 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 49 %

Sezóny

Ročníky
Bystřian Kunčice 2026/2027 81434006,43
AGRO CS 6. liga 81434006,43
Bystřian Kunčice 2025/2026 2811 501006,23
AGRO CS 1. A třída 2811 501006,23
Sokol Stěžery 2024/2025 60299005,32
Sokol Stěžery 2023/2024 80215005,80
1. A třída 80215005,80
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení