Flaška Michal

Konec kariéry
lis 24, 1973
52 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2020/2021

Zápasy
3
Góly
1
V základní sestavě
2
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
205
Hodnocení
6,33
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AM GNOL 1. A třída říj 10, 2020 Třebechovice pod Orebem V 2 - 0 84 1 0 0 8,3
  2. AM GNOL 1. A třída říj 3, 2020 Nové Město nad Metují P 3 - 1 81 0 0 0 5,2
  3. AM GNOL 1. A třída srp 16, 2020 Roudnice P 1 - 6 40 0 0 0 5,5
  4. AM GNOL 1. A třída lis 16, 2019 Sokol Nepolisy V 2 - 1 93 0 0 0 6,8
  5. AM GNOL 1. A třída lis 9, 2019 Sobotka P 2 - 0 90 0 0 0 5,0
  6. AM GNOL 1. A třída lis 2, 2019 Třebechovice pod Orebem V 2 - 0 91 2 0 0 9,8
  7. AM GNOL 1. A třída říj 27, 2019 Lázně Bělohrad P 1 - 0 92 0 0 0 5,2
  8. AM GNOL 1. A třída říj 19, 2019 Solnice P 3 - 5 29 0 0 0 5,3
  9. AM GNOL 1. A třída říj 13, 2019 Slovan Broumov P 2 - 0 90 0 0 0 5,0
  10. AM GNOL 1. A třída říj 5, 2019 Nové Město nad Metují P 3 - 3 56 0 0 0 6,0
2020/2021 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 205 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
205 205
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,33 6,33

Útok

Góly
1 0,44
Góly ze hry
1 0,44
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 1,32
Obdržené góly na hřišti
6 2,63
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −1,32
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,44

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2020/2021.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 63 % 66 % Hodnocení 31 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 31 %

Sezóny

6. liga
Velké Poříčí 2018/2019 – 2020/2021 44163 743906,15
Celkem 44163 743906,15
7. liga
Velké Poříčí 2015/2016 – 2017/2018 60105 331706,48
Celkem 60105 331706,48
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení