Ročín Igor

Bez angažmá
čvn 15, 1975
51 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025

Zápasy
6
Góly
1
V základní sestavě
5
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
479
Hodnocení
6,28
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 9, 2018 Roudnice V 2 - 3 47 0 0 0 6,7
  2. AM GNOL 1. A třída kvě 30, 2018 Tatran Hostinné V 0 - 2 25 1 0 0 8,0
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 27, 2018 Dobruška V 3 - 2 93 0 0 0 6,7
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 19, 2018 Bystřian Kunčice V 6 - 1 90 0 0 0 7,2
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 13, 2018 Slovan Broumov P 2 - 2 91 0 0 0 6,0
  6. AM GNOL 1. A třída kvě 8, 2018 Spartak Kobylice V 6 - 1 90 1 0 0 8,2
  7. AM GNOL 1. A třída kvě 1, 2018 Sokol Bílá Třemešná V 0 - 6 91 1 0 0 8,7
  8. AM GNOL 1. A třída dub 28, 2018 Nový Hradec Králové V 1 - 3 91 2 0 0 9,0
  9. AM GNOL 1. A třída dub 22, 2018 Spartak Police nad Metují P 1 - 3 64 0 0 0 5,1
  10. AM GNOL 1. A třída dub 14, 2018 Sparta Úpice P 3 - 1 91 0 0 0 5,1
2024/2025 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 479 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
479 479
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,28 6,28

Útok

Góly
1 0,19
Góly ze hry
1 0,19
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
11 2,07
Obdržené góly na hřišti
7 1,32
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,75
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,19

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 64 % 74 % Hodnocení 47 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 76 %

Sezóny

Ročníky
Olympia Hradec Králové 1901 2024/2025 61479006,28
Kratonohy "B" 2017/2018 2581 961106,77
AM GNOL 1. A třída 2581 961106,77
Miletín 2016/2017 24152 056206,97
Miletín 2015/2016 1441 244006,04
1. A třída 1441 244006,04
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení