Dres
15
lis 25, 1975
50 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 2, 2016

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
10
Hodnocení
6,00
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída kvě 30 Sokol Stěžery V 2 - 1 10 0 0 0 6,0
  2. AM GNOL 1. A třída čvn 17, 2023 Česká Skalice P 3 - 3 93 0 0 0 6,1
  3. AM GNOL 1. A třída čvn 11, 2023 Roudnice P 2 - 2 95 0 0 0 6,1
  4. AM GNOL 1. A třída čvn 3, 2023 Sokol Stěžery P 1 - 5 90 0 0 0 5,0
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 27, 2023 Sokol Třebeš "B" V 2 - 1 94 0 0 0 6,8
  6. AM GNOL 1. A třída srp 13, 2022 Miletín V 3 - 0 45 0 0 0 6,6
  7. AM GNOL 1. A třída srp 7, 2022 Česká Skalice P 5 - 0 92 0 0 0 4,9
  8. AM GNOL 1. A třída zář 26, 2021 Solnice P 5 - 0 19 0 0 0 5,9
  9. AM GNOL 1. A třída říj 10, 2020 Týniště nad Orlicí V 5 - 2 87 1 0 0 8,0
  10. AM GNOL 1. A třída říj 3, 2020 Sobotka P 2 - 2 90 0 0 0 6,1
2025/2026 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 10 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
10 10
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,00 6,00

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
0 0,00
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 44 % Hodnocení 3 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 100 %

Sezóny

Ročníky
Lokomotiva Hradec Králové 2025/2026 1010006,00
Lokomotiva Hradec Králové 2023/2024 60565105,68
Lokomotiva Hradec Králové 2022/2023 60509005,92
Lokomotiva Hradec Králové 2021/2022 1019005,90
Lokomotiva Hradec Králové 2020/2021 63505106,70
Lokomotiva Hradec Králové 2019/2020 1561 158107,19
AM GNOL 1. A třída 1561 158107,19
Lokomotiva Hradec Králové 2018/2019 2161 669106,55
AM GNOL 1. A třída 2161 669106,55
Lokomotiva Hradec Králové 2017/2018 25132 202107,37
Lokomotiva Hradec Králové 2016/2017 2592 223105,82
JAKO 1. A třída 2592 223105,82
Lokomotiva Hradec Králové 2015/2016 1781 381306,74
Bystřian Kunčice 2015/2016 42346006,03
1. A třída 42346006,03
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení