Dres
14
čvc 17, 1978
48 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 1, 2024

JAKO 1. B třída - skupina A 2018/2019

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
274
Hodnocení
5,63
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 9, 2018 Týniště nad Orlicí V 1 - 1 47 0 0 0 6,0
  2. AM GNOL 1. A třída čvn 2, 2018 Trutnov "B" P 0 - 2 92 0 0 0 5,0
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 30, 2018 Náchod "B" P 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 1, 2018 Kratonohy "B" P 0 - 6 91 0 0 0 4,8
  5. AM GNOL 1. A třída dub 21, 2018 Sobotka P 0 - 6 90 0 0 0 4,8
  6. AM GNOL 1. A třída lis 25, 2017 Bystřian Kunčice P 5 - 2 91 1 0 0 6,0
  7. AM GNOL 1. A třída lis 12, 2017 Týniště nad Orlicí P 5 - 2 14 0 0 0 5,9
  8. AM GNOL 1. A třída říj 28, 2017 Roudnice P 2 - 6 11 0 0 0 5,9
  9. JAKO 1. A třída čvn 16, 2017 Náchod "B" V 5 - 2 90 0 0 0 7,1
  10. JAKO 1. A třída čvn 3, 2017 Roudnice P 2 - 3 93 1 0 0 6,3
2018/2019 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 274 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
274 274
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,63 5,63

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
5 1,64
Obdržené góly na hřišti
9 2,96
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −1,31
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 19 % 15 % Hodnocení 32 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 21 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Bílá Třemešná 2018/2019 30274005,63
Sokol Bílá Třemešná 2017/2018 81528005,56
Sokol Bílá Třemešná 2016/2017 2161 676306,17
JAKO 1. A třída 2161 676306,17
Sokol Bílá Třemešná 2015/2016 2752 359106,36
1. A třída 2752 359106,36
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení