Pavlíček Tomáš

Konec kariéry
čvn 1, 1982
44 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2023/2024

Zápasy
6
Góly
1
V základní sestavě
2
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
293
Hodnocení
6,18
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2019 Červený Kostelec V 3 - 2 90 0 0 0 6,5
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 9, 2019 Jiskra Hořice P 6 - 2 90 1 0 0 5,9
  3. VOTROK Krajský přebor čvn 1, 2019 Chlumec nad Cidlinou P 0 - 2 58 0 0 0 5,4
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 26, 2019 Jaroměř V 3 - 6 90 1 0 0 8,0
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 18, 2019 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 0 - 3 55 0 0 0 5,2
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 12, 2019 Lázně Bělohrad P 1 - 0 10 0 0 0 6,0
  7. VOTROK Krajský přebor kvě 8, 2019 Dobruška P 3 - 3 58 0 0 0 5,5
  8. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2019 Slavia Hradec Králové P 2 - 4 63 0 0 0 5,1
  9. VOTROK Krajský přebor dub 6, 2019 Cidlina Nový Bydžov V 2 - 0 15 1 0 0 7,3
  10. VOTROK Krajský přebor bře 23, 2019 Jičín P 6 - 0 64 0 0 0 4,9
2023/2024 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 293 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
293 293
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,18 6,18

Útok

Góly
1 0,31
Góly ze hry
1 0,31
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 2,46
Obdržené góly na hřišti
5 1,54
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,92
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,31

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 71 % 59 % Hodnocení 33 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 72 %

Sezóny

Ročníky
Sobotka 2023/2024 61293006,18
Sobotka 2022/2023 1911 157205,69
AM GNOL 1. A třída 1911 157205,69
Sobotka 2021/2022 144989106,09
Sobotka 2020/2021 51277005,95
Sobotka 2019/2020 92220106,44
Sobotka 2018/2019 173937106,03
Sobotka 2017/2018 1911 233206,56
AM GNOL 1. A třída 1911 233206,56
Sobotka 2016/2017 2401 887505,72
JAKO 1. A třída 2401 887505,72
Sobotka 2015/2016 2922 646315,98
1. A třída 2922 646315,98
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení