Poděbradský Jiří

FK Jaroměř
Dres
16
zář 9, 1982
44 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 27, 2019

JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026

Zápasy
10
Góly
0
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
738
Hodnocení
5,37
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 9 Lokomotiva Meziměstí P 3 - 6 62 0 0 0 5,1
  2. JAKO 1. B třída - skupina B dub 18 Sokol Provodov P 1 - 4 22 0 0 0 5,9
  3. JAKO 1. B třída - skupina B dub 5 Náchod "B" P 0 - 3 80 0 0 0 5,1
  4. JAKO 1. B třída - skupina B bře 28 Velichovky P 1 - 0 93 0 0 0 5,2
  5. JAKO 1. B třída - skupina B lis 1, 2025 Slavoj Předměřice nad Labem P 1 - 2 93 0 1 0 4,8
  6. JAKO 1. B třída - skupina B říj 19, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" P 1 - 3 57 0 0 0 5,2
  7. JAKO 1. B třída - skupina B říj 11, 2025 Sokol Javornice V 0 - 1 96 0 1 0 6,7
  8. JAKO 1. B třída - skupina B říj 4, 2025 Slavoj Teplice nad Metují P 0 - 2 93 0 0 0 5,0
  9. JAKO 1. B třída - skupina B zář 27, 2025 Lokomotiva Meziměstí P 2 - 1 51 0 0 0 5,8
  10. JAKO 1. B třída - skupina B zář 13, 2025 Vysoká nad Labem P 6 - 1 91 0 0 0 4,9
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 738 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
738 738
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,37 5,37

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 0,73
Obdržené góly na hřišti
21 2,56
Rozdíl skóre na hřišti
−15 −1,83
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,12

Disciplína

Žluté karty
2 0,24
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 5 % 3 % Hodnocení 55 % Vytíženost Disciplína 21 % Obrana 28 %

Sezóny

4. liga
Dvůr Králové nad Labem 2016/2017 – 2017/2018 2602 199306,00
Olympia Hradec Králové 1901 2015/2016 2722 437407,02
2015/2016 Divize C 2722 437407,02
Celkem 5324 636706,52
5. liga
Jaroměř 2021/2022 – 2024/2025 4814 035506,28
Celkem 4814 035506,28
6. liga
Jaroměř 2019/2020 – 2020/2021 2322 084506,16
Celkem 2322 084506,16
7. liga
Jaroměř "B" 2025/2026 100738205,37
Nová Paka 2017/2018 – 2018/2019 3413 072506,46
Celkem 4413 810706,22
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení