Poděbradský Jiří

FK Jaroměř
Dres
16
zář 9, 1982
44 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 27, 2019

JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026

Zápasy
10
Góly
0
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
738
Hodnocení
5,37
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C dub 15, 2017 Náchod V 1 - 2 92 0 0 0 6,8
  2. Fortuna Divize C dub 9, 2017 Turnov V 3 - 1 92 0 0 0 7,0
  3. Fortuna Divize C dub 1, 2017 Spartak Chrastava P 2 - 0 92 0 1 0 4,6
  4. Fortuna Divize C bře 26, 2017 Kolín P 2 - 0 92 0 1 0 4,6
  5. Fortuna Divize C bře 19, 2017 Ostrá V 2 - 0 92 0 0 0 7,3
  6. Fortuna Divize C bře 11, 2017 Letohrad V 0 - 0 91 0 0 0 6,3
  7. Divize C čvn 15, 2016 Nový Bor V 1 - 5 90 0 0 0 7,1
  8. Divize C čvn 11, 2016 Trutnov V 5 - 1 90 0 0 0 7,1
  9. Divize C čvn 4, 2016 Sokol Jablonec nad Jizerou P 2 - 2 90 0 0 0 6,1
  10. Divize C kvě 21, 2016 Sokol Živanice V 1 - 3 92 0 1 0 6,6
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 738 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
738 738
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,37 5,37

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 0,73
Obdržené góly na hřišti
21 2,56
Rozdíl skóre na hřišti
−15 −1,83
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,12

Disciplína

Žluté karty
2 0,24
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 5 % 3 % Hodnocení 55 % Vytíženost Disciplína 21 % Obrana 28 %

Sezóny

Ročníky
Jaroměř "B" 2025/2026 100738205,37
Jaroměř 2024/2025 20103005,00
Jaroměř 2022/2023 1911 510306,32
Jaroměř 2021/2022 2702 422206,30
Jaroměř 2020/2021 80721107,02
Jaroměř 2019/2020 1521 363405,70
AM GNOL 1. A třída 1521 363405,70
Nová Paka 2018/2019 2211 995406,54
Nová Paka 2017/2018 1201 077106,32
Dvůr Králové nad Labem 2017/2018 110823006,05
Fortuna Divize C 110823006,05
Dvůr Králové nad Labem 2016/2017 1501 376305,96
Fortuna Divize C 1501 376305,96
Olympia Hradec Králové 1901 2015/2016 2722 437407,02
Divize C 2722 437407,02
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení