Černý Michal

Bez angažmá
říj 12, 1982
44 let
Země
CZEČesko

AGRO CS 1. A třída 2024/2025

Zápasy
4
Góly
0
V základní sestavě
4
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
293
Hodnocení
5,38
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída bře 18, 2023 Lázně Bělohrad P 0 - 2 92 0 0 0 5,0
  2. AM GNOL 1. A třída bře 12, 2023 Sokol Železnice V 1 - 1 93 0 1 0 5,6
  3. AM GNOL 1. A třída říj 29, 2022 Slovan Broumov P 2 - 3 77 0 0 0 5,3
  4. AM GNOL 1. A třída říj 23, 2022 Miletín P 2 - 1 72 0 1 0 4,9
  5. AM GNOL 1. A třída říj 15, 2022 Česká Skalice V 1 - 0 95 0 0 0 7,1
  6. AM GNOL 1. A třída říj 9, 2022 Roudnice P 5 - 4 94 0 0 0 5,3
  7. AM GNOL 1. A třída říj 1, 2022 Lokomotiva Hradec Králové V 10 - 1 64 0 0 0 6,9
  8. AM GNOL 1. A třída zář 24, 2022 Sokol Třebeš "B" P 2 - 1 92 0 1 0 4,8
  9. AM GNOL 1. A třída zář 17, 2022 Nové Město nad Metují V 3 - 0 73 0 1 0 6,9
  10. AM GNOL 1. A třída zář 11, 2022 Trutnov "B" P 4 - 2 70 0 0 0 5,0
2024/2025 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 293 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
293 293
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,38 5,38

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
5 1,54
Obdržené góly na hřišti
9 2,76
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −1,23
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,31
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 19 % 5 % Hodnocení 38 % Vytíženost Disciplína 17 % Obrana 21 %

Sezóny

Ročníky
Nový Hradec Králové 2024/2025 40293105,38
Nový Hradec Králové 2022/2023 1811 473605,91
AM GNOL 1. A třída 1811 473605,91
Nový Hradec Králové 2021/2022 1601 230815,94
AM GNOL 1. A třída 1601 230815,94
Nový Hradec Králové 2020/2021 71590007,53
Nový Hradec Králové 2019/2020 100887206,22
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 2602 151905,90
AM GNOL 1. A třída 2602 151905,90
Libčany 2017/2018 2702 3971206,12
VOTROK Krajský přebor 2702 3971206,12
Libčany 2016/2017 2702 282726,21
Libčany 2015/2016 2602 329906,62
1. A třída 2602 329906,62
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení