Černý Michal

Bez angažmá
říj 12, 1982
44 let
Země
CZEČesko

AGRO CS 1. A třída 2024/2025

Zápasy
4
Góly
0
V základní sestavě
4
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
293
Hodnocení
5,38
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída kvě 17, 2025 Sokol Stěžery P 0 - 2 45 0 0 0 5,8
  2. AGRO CS 1. A třída dub 26, 2025 Bystřian Kunčice P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
  3. AGRO CS 1. A třída dub 5, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" R 4 - 4 86 0 1 0 5,5
  4. AGRO CS 1. A třída bře 15, 2025 Slavia Hradec Králové "B" P 5 - 1 68 0 0 0 5,2
  5. AM GNOL 1. A třída čvn 6, 2023 Třebechovice pod Orebem P 2 - 1 84 0 0 0 5,3
  6. AM GNOL 1. A třída čvn 3, 2023 Bystřian Kunčice P 3 - 3 78 0 0 0 6,1
  7. AM GNOL 1. A třída kvě 28, 2023 Slovan Broumov P 2 - 0 92 0 1 0 4,6
  8. AM GNOL 1. A třída kvě 20, 2023 Miletín V 2 - 2 42 0 0 0 5,7
  9. AM GNOL 1. A třída kvě 6, 2023 Roudnice P 1 - 2 80 0 0 0 5,3
  10. AM GNOL 1. A třída dub 8, 2023 Trutnov "B" V 2 - 0 91 0 0 0 7,3
2024/2025 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 293 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
293 293
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,38 5,38

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
5 1,54
Obdržené góly na hřišti
9 2,76
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −1,23
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,31
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 19 % 5 % Hodnocení 38 % Vytíženost Disciplína 17 % Obrana 21 %

Sezóny

5. liga
Libčany 2016/2017 – 2017/2018 5404 6791926,17
Celkem 5404 6791926,17
6. liga
Nový Hradec Králové 2021/2022 – 2024/2025 3812 9961515,87
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 2602 151905,90
Libčany 2015/2016 2602 329906,62
2015/2016 1. A třída 2602 329906,62
Celkem 9017 4763316,10
7. liga
Nový Hradec Králové 2019/2020 – 2020/2021 1711 477206,76
Celkem 1711 477206,76
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení