Kamitz Michal

Konec kariéry
úno 17, 1984
42 let
Země
CZEČesko

1. A třída 2023/2024

Zápasy
13
Góly
2
V základní sestavě
11
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
925
Hodnocení
6,28
Žluté karty
0
Červené karty
1

Zápasy

  1. 1. A třída čvn 15, 2024 Vrchlabí R 1 - 1 75 0 0 0 6,0
  2. 1. A třída kvě 18, 2024 Kostelec nad Orlicí P 1 - 6 45 0 0 0 5,2
  3. 1. A třída kvě 11, 2024 Slavia Hradec Králové "B" R 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  4. 1. A třída kvě 4, 2024 Bystřian Kunčice V 4 - 2 81 0 0 0 7,0
  5. 1. A třída dub 6, 2024 Nové Město nad Metují V 2 - 1 93 1 0 0 7,9
  6. 1. A třída bře 23, 2024 Slovan Broumov V 5 - 0 79 1 0 0 8,8
  7. 1. A třída lis 11, 2023 Sokol Třebeš "B" V 2 - 0 76 0 0 0 7,2
  8. 1. A třída říj 29, 2023 Cidlina Nový Bydžov "B" V 3 - 1 34 0 0 0 6,8
  9. 1. A třída říj 15, 2023 Slavia Hradec Králové "B" P 1 - 3 92 0 0 0 5,0
  10. 1. A třída říj 1, 2023 Sokol Železnice R 1 - 1 93 0 0 0 6,1
2023/2024 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 925 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
13 13
V základní sestavě
11 11
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
925 925
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,28 6,28

Útok

Góly
2 0,19
Góly ze hry
2 0,19
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
18 1,75
Obdržené góly na hřišti
15 1,46
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,29
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,19

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
1 0,10

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 1. A třída 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 61 % 71 % Hodnocení 59 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 70 %

Sezóny

Ročníky
Trutnov "B" 2023/2024 132925016,28
1. A třída 132925016,28
Trutnov "B" 2022/2023 2251 422506,30
AM GNOL 1. A třída 2251 422506,30
Trutnov "B" 2021/2022 2452 034405,87
AM GNOL 1. A třída 2452 034405,87
Trutnov "B" 2020/2021 71578006,41
Trutnov 2019/2020 1671 376206,26
Trutnov 2018/2019 29102 450516,20
Trutnov 2017/2018 2731 838305,93
Fortuna Divize C 150778005,85
Trutnov 2016/2017 2822 202205,96
Fortuna Divize C 2822 202205,96
Trutnov 2015/2016 2722 097406,00
Divize C 2722 097406,00
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení