Rozsévač Jan

TJ Jiskra Hořice
Dres
5
úno 24, 1984
42 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 23, 2015

5. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
0
V základní sestavě
4
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
491
Hodnocení
5,64
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. 5. liga říj 11 Sokol Třebeš V 4 - 2 68 0 1 0 5,8
  2. 5. liga říj 4 Jaroměř P 2 - 0 91 0 0 0 5,0
  3. 5. liga zář 27 Lázně Bělohrad P 0 - 2 49 0 0 0 5,8
  4. 5. liga zář 13 Vrchlabí V 2 - 0 24 0 1 0 5,9
  5. 5. liga zář 6 Jičín V 3 - 0 36 0 0 0 6,2
  6. 5. liga srp 23 Chlumec nad Cidlinou "B" P 2 - 3 93 0 0 0 5,1
  7. 5. liga srp 14 Dobruška P 1 - 0 94 0 0 0 5,2
  8. 5. liga srp 9 Sokol Železnice V 3 - 1 36 0 0 0 6,1
  9. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2025 Solnice P 0 - 3 92 0 0 0 5,0
  10. VOTROK Krajský přebor čvn 8, 2025 Červený Kostelec P 4 - 1 92 0 0 0 5,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 491 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
491 491
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,64 5,64

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
5 0,92
Obdržené góly na hřišti
9 1,65
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,73
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,37
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 12 % 14 % Hodnocení 54 % Vytíženost Disciplína 15 % Obrana 47 %

Sezóny

Ročníky
Jiskra Hořice 2026/2027 80491205,64
5. liga 80491205,64
Jiskra Hořice 2025/2026 1611 180406,64
AGRO CS 1. A třída 1611 180406,64
Jiskra Hořice 2024/2025 2141 790405,93
Jiskra Hořice 2023/2024 2902 663305,62
Jiskra Hořice 2022/2023 1901 264405,97
Jiskra Hořice 2021/2022 2031 579105,81
Jiskra Hořice 2020/2021 60458105,78
Jiskra Hořice 2019/2020 1111 007005,80
Jiskra Hořice 2018/2019 2842 533706,11
Jiskra Hořice 2017/2018 2522 297805,74
Jiskra Hořice 2016/2017 2732 337905,85
Jiskra Hořice 2015/2016 3062 612506,46
1. A třída 3062 612506,46
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení