Šmíd Martin

Bez angažmá
bře 26, 1984
42 let
Země
CZEČesko

AGRO CS 1. A třída 2024/2025

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
28
Hodnocení
5,70
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AM GNOL 1. A třída říj 9, 2022 Roudnice P 5 - 4 60 0 0 0 5,4
  2. AM GNOL 1. A třída říj 1, 2022 Lokomotiva Hradec Králové V 10 - 1 ×4 90 4 0 0 10,0
  3. AM GNOL 1. A třída zář 24, 2022 Sokol Třebeš "B" P 2 - 1 92 0 0 0 5,2
  4. AM GNOL 1. A třída zář 17, 2022 Nové Město nad Metují V 3 - 0 78 1 0 0 8,3
  5. AM GNOL 1. A třída zář 11, 2022 Trutnov "B" P 4 - 2 91 0 0 0 5,0
  6. AM GNOL 1. A třída zář 3, 2022 Třebechovice pod Orebem V 4 - 0 92 0 0 0 7,4
  7. AM GNOL 1. A třída srp 27, 2022 Sokol Stěžery V 3 - 4 92 2 0 0 8,5
  8. AM GNOL 1. A třída srp 21, 2022 Lázně Bělohrad P 3 - 2 93 1 1 0 5,7
  9. AM GNOL 1. A třída srp 13, 2022 Sokol Železnice V 4 - 2 91 1 0 0 8,1
  10. AM GNOL 1. A třída srp 7, 2022 Náchod "B" P 3 - 3 92 3 0 0 9,2
2024/2025 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 28 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
28 28
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,70 5,70

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
0 0,00
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 3,21
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 16 % Hodnocení 8 % Vytíženost Disciplína 1 % Obrana 100 %

Sezóny

Ročníky
Nový Hradec Králové 2024/2025 1028105,70
Nový Hradec Králové 2023/2024 31136106,73
1. A třída 31136106,73
Nový Hradec Králové 2022/2023 26222 263216,81
AM GNOL 1. A třída 26222 263216,81
Nový Hradec Králové 2021/2022 25192 071106,85
AM GNOL 1. A třída 25192 071106,85
Nový Hradec Králové 2020/2021 917781209,17
Nový Hradec Králové 2019/2020 13151 173207,53
Nový Hradec Králové 2016/2017 23162 047706,68
JAKO 1. A třída 23162 047706,68
Nový Hradec Králové 2015/2016 1431 261606,14
1. A třída 1431 261606,14
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení