Šmíd Martin

Bez angažmá
bře 26, 1984
42 let
Země
CZEČesko

AGRO CS 1. A třída 2024/2025

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
28
Hodnocení
5,70
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B říj 10, 2020 Přepychy V 13 - 0 90 2 0 0 9,9
  2. JAKO 1. B třída - skupina B říj 3, 2020 Slavoj Předměřice nad Labem V 10 - 0 65 3 0 0 10,0
  3. JAKO 1. B třída - skupina B zář 26, 2020 Spartak Opočno V 0 - 9 90 3 0 0 10,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina B zář 19, 2020 Lokomotiva Meziměstí V 10 - 0 90 3 0 0 10,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina B zář 12, 2020 Baník Vamberk V 0 - 3 92 1 0 0 8,9
  6. JAKO 1. B třída - skupina B zář 5, 2020 Slavia Hradec Králové "B" V 5 - 2 91 1 0 0 8,3
  7. JAKO 1. B třída - skupina B srp 29, 2020 Spartak Kosičky V 2 - 4 91 3 1 0 10,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina B srp 22, 2020 Sokol Lípa nad Orlicí V 5 - 0 80 1 0 0 8,4
  9. JAKO 1. B třída - skupina B srp 15, 2020 Sokol Hejtmánkovice V 0 - 3 92 0 1 0 7,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina B lis 2, 2019 Sokol Hejtmánkovice V 3 - 1 82 1 0 0 8,0
2024/2025 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 28 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
28 28
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,70 5,70

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
0 0,00
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 3,21
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 16 % Hodnocení 8 % Vytíženost Disciplína 1 % Obrana 100 %

Sezóny

Ročníky
Nový Hradec Králové 2024/2025 1028105,70
Nový Hradec Králové 2023/2024 31136106,73
1. A třída 31136106,73
Nový Hradec Králové 2022/2023 26222 263216,81
AM GNOL 1. A třída 26222 263216,81
Nový Hradec Králové 2021/2022 25192 071106,85
AM GNOL 1. A třída 25192 071106,85
Nový Hradec Králové 2020/2021 917781209,17
Nový Hradec Králové 2019/2020 13151 173207,53
Nový Hradec Králové 2016/2017 23162 047706,68
JAKO 1. A třída 23162 047706,68
Nový Hradec Králové 2015/2016 1431 261606,14
1. A třída 1431 261606,14
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení