Blažej Michal

Konec kariéry
bře 27, 1984
42 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina B 2021/2022

Zápasy
3
Góly
1
V základní sestavě
3
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
270
Hodnocení
7,70
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 14, 2022 Baník Vamberk V 5 - 0 90 0 0 0 7,5
  2. JAKO 1. B třída - skupina B zář 4, 2021 Sokol Lípa nad Orlicí V 8 - 1 90 0 0 0 7,3
  3. JAKO 1. B třída - skupina B srp 21, 2021 Spartak Kosičky V 2 - 0 90 1 0 0 8,3
2021/2022 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 270 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
270 270
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,70 7,70

Útok

Góly
1 0,33
Góly ze hry
1 0,33
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 5,00
Obdržené góly na hřišti
1 0,33
Rozdíl skóre na hřišti
14 4,67
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,67

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 88 % 98 % Hodnocení 33 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 88 %

Sezóny

Ročníky
Slavia Hradec Králové "B" 2021/2022 31270007,70
Libčany 2020/2021 1113007,70
Libčany 2019/2020 1431 180307,06
Libčany 2018/2019 2772 188006,90
Libčany 2017/2018 30192 690106,99
VOTROK Krajský přebor 30192 690106,99
Cidlina Nový Bydžov 2016/2017 28152 562407,00
VOTROK Krajský přebor 28152 562407,00
Cidlina Nový Bydžov 2015/2016 25132 218007,22
VOTROK Krajský přebor 25132 218007,22
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení