Hašek Aleš

SK Dobruška
Dres
20
zář 28, 1984
42 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 18, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
47
Hodnocení
5,40
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor kvě 5, 2024 Náchod P 0 - 5 65 0 0 0 5,0
  2. VOTROK Krajský přebor dub 28, 2024 Solnice R 1 - 1 46 0 0 0 6,4
  3. VOTROK Krajský přebor dub 20, 2024 Jičín V 5 - 0 74 1 0 0 8,3
  4. VOTROK Krajský přebor dub 13, 2024 Libčany V 1 - 5 89 2 0 0 9,1
  5. VOTROK Krajský přebor dub 6, 2024 Jaroměř P 1 - 4 92 0 1 0 4,6
  6. VOTROK Krajský přebor bře 31, 2024 Týniště nad Orlicí P 3 - 0 92 0 0 0 5,0
  7. VOTROK Krajský přebor bře 17, 2024 Lázně Bělohrad V 0 - 2 80 1 0 0 8,7
  8. VOTROK Krajský přebor bře 9, 2024 Jiskra Hořice P 1 - 2 53 0 0 0 5,7
  9. VOTROK Krajský přebor lis 11, 2023 Spartak Police nad Metují R 1 - 1 59 0 0 0 6,1
  10. VOTROK Krajský přebor říj 21, 2023 Chlumec nad Cidlinou P 1 - 4 25 0 0 0 5,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 47 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
47 47
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,40 5,40

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
1 1,91
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −1,91
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 6 % Hodnocení 17 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 39 %

Sezóny

Ročníky
Dobruška 2026/2027 1047005,40
5. liga 1047005,40
Kostelec nad Orlicí 2025/2026 61149305,87
Červený Kostelec 2024/2025 91461205,89
Dobruška 2023/2024 23101 594206,46
VOTROK Krajský přebor 23101 594206,46
Dobruška 2022/2023 1871 078006,44
Kostelec nad Orlicí 2022/2023 41296105,95
Kostelec nad Orlicí 2021/2022 18101 208306,64
MIACOM Krajský přebor 18101 208306,64
Vysoká nad Labem 2020/2021 61379215,55
Vysoká nad Labem 2019/2020 16111 363506,73
VOTROK Krajský přebor 16111 363506,73
Solnice 2018/2019 23381 785417,98
Kostelec nad Orlicí 2017/2018 1991 139406,67
Kostelec nad Orlicí 2016/2017 30162 532606,69
VOTROK Krajský přebor 30162 532606,69
Dobruška 2015/2016 26202 206816,50
VOTROK Krajský přebor 26202 206816,50
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení