Hašek Aleš

SK Dobruška
Dres
20
zář 28, 1984
42 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 18, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
47
Hodnocení
5,40
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 15, 2019 České Meziříčí V 7 - 2 63 3 0 0 9,9
  2. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 8, 2019 Velešov Doudleby nad Orlicí V 0 - 2 88 2 0 0 9,8
  3. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 2, 2019 Lokomotiva Meziměstí V 5 - 0 66 0 0 0 6,9
  4. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 26, 2019 Přepychy V 0 - 4 30 0 0 0 6,1
  5. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 19, 2019 Spartak Kosičky P 1 - 2 87 0 1 0 4,8
  6. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 11, 2019 Sokol Lípa nad Orlicí V 2 - 3 86 1 0 0 8,0
  7. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 5, 2019 Sokol Malšovice V 5 - 1 77 3 0 0 10,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina B dub 27, 2019 Spartak Opočno V 2 - 2 93 0 0 0 6,0
  9. JAKO 1. B třída - skupina B dub 20, 2019 Třebechovice pod Orebem P 0 - 0 89 0 0 0 6,3
  10. JAKO 1. B třída - skupina B dub 14, 2019 Slavoj Předměřice nad Labem V 5 - 2 90 3 0 0 10,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 47 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
47 47
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,40 5,40

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
1 1,91
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −1,91
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 6 % Hodnocení 17 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 39 %

Sezóny

Ročníky
Dobruška 2026/2027 1047005,40
5. liga 1047005,40
Kostelec nad Orlicí 2025/2026 61149305,87
Červený Kostelec 2024/2025 91461205,89
Dobruška 2023/2024 23101 594206,46
VOTROK Krajský přebor 23101 594206,46
Dobruška 2022/2023 1871 078006,44
Kostelec nad Orlicí 2022/2023 41296105,95
Kostelec nad Orlicí 2021/2022 18101 208306,64
MIACOM Krajský přebor 18101 208306,64
Vysoká nad Labem 2020/2021 61379215,55
Vysoká nad Labem 2019/2020 16111 363506,73
VOTROK Krajský přebor 16111 363506,73
Solnice 2018/2019 23381 785417,98
Kostelec nad Orlicí 2017/2018 1991 139406,67
Kostelec nad Orlicí 2016/2017 30162 532606,69
VOTROK Krajský přebor 30162 532606,69
Dobruška 2015/2016 26202 206816,50
VOTROK Krajský přebor 26202 206816,50
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení