Dres
16
pro 16, 1984
41 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 8, 2015

AGRO CS 1. A třída 2024/2025

Zápasy
5
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
28
Hodnocení
5,50
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída srp 29, 2020 Lokomotiva Hradec Králové P 7 - 0 90 0 0 0 4,8
  2. AM GNOL 1. A třída srp 22, 2020 Nové Město nad Metují P 2 - 0 91 0 1 0 4,6
  3. AM GNOL 1. A třída srp 16, 2020 Náchod "B" P 0 - 2 90 0 0 0 5,0
  4. AM GNOL 1. A třída bře 8, 2020 Trutnov "B" P 4 - 2 91 1 1 0 5,6
  5. AM GNOL 1. A třída lis 16, 2019 Bystřian Kunčice P 1 - 0 91 0 0 0 5,2
  6. AM GNOL 1. A třída lis 9, 2019 Jaroměř V 2 - 1 94 0 0 0 6,8
  7. AM GNOL 1. A třída lis 2, 2019 Velké Poříčí P 2 - 0 51 0 0 0 5,2
  8. AM GNOL 1. A třída říj 26, 2019 Lokomotiva Hradec Králové V 4 - 2 91 0 0 0 7,0
  9. AM GNOL 1. A třída říj 19, 2019 Roudnice P 4 - 2 90 0 0 0 5,0
  10. AM GNOL 1. A třída říj 12, 2019 Náchod "B" V 2 - 1 95 0 0 0 6,9
2024/2025 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 28 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
28 28
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,50 5,50

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
1 3,21
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −3,21
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 3,21
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 7 % Hodnocení 8 % Vytíženost Disciplína 1 % Obrana 14 %

Sezóny

Ročníky
Třebechovice pod Orebem 2024/2025 5028205,50
Třebechovice pod Orebem 2023/2024 3068005,10
1. A třída 3068005,10
Třebechovice pod Orebem 2021/2022 20119005,95
Třebechovice pod Orebem 2020/2021 30271104,80
Třebechovice pod Orebem 2019/2020 1651 429206,24
AM GNOL 1. A třída 1651 429206,24
Třebechovice pod Orebem 2018/2019 2622 387506,77
Třebechovice pod Orebem 2017/2018 2432 201206,79
Třebechovice pod Orebem 2016/2017 2742 412815,61
JAKO 1. A třída 2742 412815,61
Třebechovice pod Orebem 2015/2016 3022 698605,97
1. A třída 3022 698605,97
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení