Dres
16
pro 16, 1984
41 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 8, 2015

AGRO CS 1. A třída 2024/2025

Zápasy
5
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
28
Hodnocení
5,50
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída kvě 31, 2025 Bystřian Kunčice V 2 - 1 2 0 0 0 –
  2. AGRO CS 1. A třída kvě 17, 2025 Velichovky V 1 - 0 6 0 0 0 –
  3. AGRO CS 1. A třída kvě 3, 2025 Sokol Třebeš "B" V 2 - 0 7 0 0 0 –
  4. AGRO CS 1. A třída říj 28, 2024 Kostelec nad Orlicí P 0 - 3 9 0 1 0 5,5
  5. AGRO CS 1. A třída srp 31, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" V 1 - 0 4 0 0 0 –
  6. 1. A třída čvn 14, 2024 Bystřian Kunčice R 3 - 3 7 0 0 0 –
  7. 1. A třída čvn 9, 2024 Sokol Železnice P 6 - 0 58 0 0 0 5,1
  8. 1. A třída bře 30, 2024 Miletín V 2 - 0 3 0 0 0 –
  9. AM GNOL 1. A třída zář 19, 2021 Lázně Bělohrad P 7 - 0 45 0 0 0 5,2
  10. AM GNOL 1. A třída čvc 31, 2021 Sokol Nepolisy V 3 - 1 74 0 0 0 6,7
2024/2025 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 28 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
28 28
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,50 5,50

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
1 3,21
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −3,21
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 3,21
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 7 % Hodnocení 8 % Vytíženost Disciplína 1 % Obrana 14 %

Sezóny

Ročníky
Třebechovice pod Orebem 2024/2025 5028205,50
Třebechovice pod Orebem 2023/2024 3068005,10
1. A třída 3068005,10
Třebechovice pod Orebem 2021/2022 20119005,95
Třebechovice pod Orebem 2020/2021 30271104,80
Třebechovice pod Orebem 2019/2020 1651 429206,24
AM GNOL 1. A třída 1651 429206,24
Třebechovice pod Orebem 2018/2019 2622 387506,77
Třebechovice pod Orebem 2017/2018 2432 201206,79
Třebechovice pod Orebem 2016/2017 2742 412815,61
JAKO 1. A třída 2742 412815,61
Třebechovice pod Orebem 2015/2016 3022 698605,97
1. A třída 3022 698605,97
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení