Dvořák Josef

Konec kariéry
úno 26, 1985
41 let
Země
CZEČesko

MIACOM Krajský přebor 2021/2022

Zápasy
24
Góly
10
V základní sestavě
24
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 034
Hodnocení
6,35
Žluté karty
2
Červené karty
1

Zápasy

  1. MIACOM Krajský přebor bře 19, 2022 Vysoká nad Labem V 1 - 4 91 1 0 0 8,6
  2. MIACOM Krajský přebor bře 12, 2022 Červený Kostelec P 1 - 3 93 0 0 0 5,0
  3. MIACOM Krajský přebor lis 6, 2021 Libčany V 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  4. MIACOM Krajský přebor říj 31, 2021 Slavia Hradec Králové P 5 - 1 92 0 0 0 4,9
  5. MIACOM Krajský přebor říj 23, 2021 Jiskra Hořice V 3 - 0 72 0 0 0 7,3
  6. MIACOM Krajský přebor říj 16, 2021 Jičín P 4 - 0 70 0 0 0 5,0
  7. MIACOM Krajský přebor říj 9, 2021 Vrchlabí P 0 - 2 90 0 0 0 5,0
  8. MIACOM Krajský přebor zář 25, 2021 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 2 - 2 55 0 0 1 3,5
  9. MIACOM Krajský přebor zář 18, 2021 Černilov V 0 - 3 87 0 0 0 7,3
  10. MIACOM Krajský přebor zář 11, 2021 Sokol Třebeš P 0 - 5 68 0 0 0 5,1
2021/2022 MIACOM Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 034 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
24 24
V základní sestavě
24 24
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 034 2 034
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,35 6,35

Útok

Góly
10 0,44
Góly ze hry
9 0,40
Góly z penalt
1 0,04

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
38 1,68
Obdržené góly na hřišti
46 2,04
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −0,35
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,22

Disciplína

Žluté karty
2 0,09
Červené karty
1 0,04

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži MIACOM Krajský přebor 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 71 % 76 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 46 % Obrana 37 %

Sezóny

Ročníky
Dobruška 2021/2022 24102 034216,35
MIACOM Krajský přebor 24102 034216,35
Dvůr Králové nad Labem 2020/2021 62436006,62
Fortuna Divize C 62436006,62
Dvůr Králové nad Labem 2019/2020 113733006,80
Fortuna Divize C 113733006,80
Dvůr Králové nad Labem 2018/2019 200775106,05
Fortuna Divize C 200775106,05
Dvůr Králové nad Labem 2017/2018 241901105,99
Fortuna Divize C 221721105,98
Dvůr Králové nad Labem 2016/2017 2641 631605,98
Fortuna Divize C 2641 631605,98
Olympia Hradec Králové 1901 2015/2016 3168006,50
Divize C 3168006,50
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení