Dvořák Josef

Konec kariéry
úno 26, 1985
41 let
Země
CZEČesko

MIACOM Krajský přebor 2021/2022

Zápasy
24
Góly
10
V základní sestavě
24
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 034
Hodnocení
6,35
Žluté karty
2
Červené karty
1

Zápasy

  1. MIACOM Krajský přebor zář 5, 2021 Jaroměř P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
  2. MIACOM Krajský přebor srp 14, 2021 Vysoká nad Labem V 3 - 3 92 1 0 0 6,8
  3. MIACOM Krajský přebor srp 7, 2021 Červený Kostelec V 0 - 3 91 1 0 0 8,9
  4. MIACOM Krajský přebor čvc 31, 2021 Libčany P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
  5. Fortuna Divize C říj 10, 2020 Horky nad Jizerou P 5 - 3 77 0 0 0 5,8
  6. Fortuna Divize C říj 4, 2020 Sokol Libiš V 6 - 0 90 1 0 0 8,2
  7. Fortuna Divize C zář 27, 2020 Hlinsko P 1 - 1 71 1 0 0 7,7
  8. Fortuna Divize C zář 20, 2020 Velké Hamry P 0 - 2 72 0 0 0 5,3
  9. Fortuna Divize C zář 6, 2020 Letohrad V 2 - 2 61 0 0 0 6,4
  10. Fortuna Divize C srp 23, 2020 Benátky nad Jizerou V 0 - 0 65 0 0 0 6,3
2021/2022 MIACOM Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 034 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
24 24
V základní sestavě
24 24
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 034 2 034
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,35 6,35

Útok

Góly
10 0,44
Góly ze hry
9 0,40
Góly z penalt
1 0,04

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
38 1,68
Obdržené góly na hřišti
46 2,04
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −0,35
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,22

Disciplína

Žluté karty
2 0,09
Červené karty
1 0,04

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži MIACOM Krajský přebor 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 71 % 76 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 46 % Obrana 37 %

Sezóny

Ročníky
Dobruška 2021/2022 24102 034216,35
MIACOM Krajský přebor 24102 034216,35
Dvůr Králové nad Labem 2020/2021 62436006,62
Fortuna Divize C 62436006,62
Dvůr Králové nad Labem 2019/2020 113733006,80
Fortuna Divize C 113733006,80
Dvůr Králové nad Labem 2018/2019 200775106,05
Fortuna Divize C 200775106,05
Dvůr Králové nad Labem 2017/2018 241901105,99
Fortuna Divize C 221721105,98
Dvůr Králové nad Labem 2016/2017 2641 631605,98
Fortuna Divize C 2641 631605,98
Olympia Hradec Králové 1901 2015/2016 3168006,50
Divize C 3168006,50
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení