Marks Vladimír

Konec kariéry
dub 22, 1985
41 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2022/2023

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
274
Hodnocení
6,40
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AM GNOL 1. A třída kvě 7, 2023 Sokol Třebeš "B" P 1 - 2 93 0 0 0 5,2
  2. AM GNOL 1. A třída říj 2, 2022 Nové Město nad Metují V 4 - 0 90 0 1 0 7,0
  3. AM GNOL 1. A třída zář 11, 2022 Nový Hradec Králové V 4 - 2 91 0 0 0 7,0
  4. Fortuna Divize C zář 11, 2021 Sparta Kutná Hora P 2 - 1 94 0 0 0 5,2
  5. Fortuna Divize C bře 7, 2020 Benátky nad Jizerou P 0 - 3 91 0 1 0 4,6
  6. Fortuna Divize C lis 16, 2019 Sokol Libiš V 3 - 0 4 0 0 0 –
  7. Fortuna Divize C lis 2, 2019 Velké Hamry V 1 - 0 6 0 0 0 –
  8. Fortuna Divize C říj 27, 2019 Čáslav P 2 - 1 57 0 0 0 5,4
  9. Fortuna Divize C říj 19, 2019 Letohrad V 3 - 2 32 0 0 0 6,0
  10. Fortuna Divize C říj 12, 2019 Kolín P 6 - 0 24 0 1 0 5,4
2022/2023 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 274 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
274 274
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,40 6,40

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 2,96
Obdržené góly na hřišti
4 1,31
Rozdíl skóre na hřišti
5 1,64
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,33

Disciplína

Žluté karty
1 0,33
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 41 % 79 % Hodnocení 36 % Vytíženost Disciplína 15 % Obrana 76 %

Sezóny

4. liga
Trutnov 2015/2016 – 2021/2022 7746 5561605,90
2015/2016 Divize C 2312 094605,94
Celkem 7746 5561605,90
6. liga
Trutnov "B" 2022/2023 30274106,40
Celkem 30274106,40
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení