Zákravský Pavel

Konec kariéry
lis 7, 1985
40 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
92
Hodnocení
7,40
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2018 Libčany P 4 - 3 90 0 0 0 5,2
  2. VOTROK Krajský přebor kvě 27, 2018 Kostelec nad Orlicí P 4 - 0 91 0 0 0 4,9
  3. VOTROK Krajský přebor kvě 19, 2018 Chlumec nad Cidlinou V 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 13, 2018 Lázně Bělohrad P 5 - 0 91 0 0 0 4,9
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 5, 2018 Sokol Třebeš P 0 - 1 92 0 0 0 5,2
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 1, 2018 Jiskra Hořice V 4 - 0 92 1 0 0 8,4
  7. VOTROK Krajský přebor dub 21, 2018 Červený Kostelec P 0 - 2 91 0 0 0 5,0
  8. VOTROK Krajský přebor dub 14, 2018 Vysoká nad Labem P 2 - 0 91 0 0 0 5,0
  9. VOTROK Krajský přebor bře 24, 2018 Náchod P 0 - 3 90 0 0 0 5,0
  10. VOTROK Krajský přebor bře 10, 2018 Jičín P 0 - 2 92 0 0 0 5,0
2024/2025 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 92 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
92 92
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,40 7,40

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 3,91
Obdržené góly na hřišti
0 0,00
Rozdíl skóre na hřišti
4 3,91
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,98

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 47 % 97 % Hodnocení 20 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 100 %

Sezóny

Ročníky
Nové Město nad Metují 2024/2025 1092007,40
Nové Město nad Metují 2023/2024 1090005,00
1. A třída 1090005,00
Nové Město nad Metují 2022/2023 2202 002205,78
AM GNOL 1. A třída 2202 002205,78
Nové Město nad Metují 2021/2022 2702 454505,86
AM GNOL 1. A třída 2702 454505,86
Nové Město nad Metují 2020/2021 90823105,58
Nové Město nad Metují 2019/2020 1511 386205,45
AM GNOL 1. A třída 1511 386205,45
Nové Město nad Metují 2018/2019 2622 352105,98
AM GNOL 1. A třída 2622 352105,98
Nové Město nad Metují 2017/2018 2131 919205,50
Nové Město nad Metují 2016/2017 2832 608706,07
Nové Město nad Metují 2015/2016 2632 341605,73
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení