Vydarený Jiří

FK Černilov
Dres
10
led 1, 1986
40 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 17, 2024

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
13
Góly
2
V základní sestavě
13
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 190
Hodnocení
5,65
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. MIACOM Krajský přebor čvn 9, 2022 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 9 - 0 68 0 0 0 4,8
  2. MIACOM Krajský přebor kvě 28, 2022 Sokol Třebeš P 2 - 2 28 0 1 0 5,3
  3. MIACOM Krajský přebor kvě 14, 2022 Chlumec nad Cidlinou P 0 - 6 72 0 0 0 5,0
  4. MIACOM Krajský přebor dub 30, 2022 Vysoká nad Labem P 2 - 5 90 0 0 0 5,0
  5. MIACOM Krajský přebor dub 23, 2022 Dobruška P 1 - 0 34 0 0 0 5,5
  6. MIACOM Krajský přebor dub 16, 2022 Libčany P 0 - 6 25 0 0 0 5,8
  7. MIACOM Krajský přebor zář 12, 2021 Libčany P 1 - 0 6 0 0 0 –
  8. MIACOM Krajský přebor zář 4, 2021 Cidlina Nový Bydžov P 1 - 5 90 0 0 0 4,9
  9. MIACOM Krajský přebor srp 29, 2021 Slavia Hradec Králové P 1 - 0 92 0 0 0 5,2
  10. MIACOM Krajský přebor srp 21, 2021 Jiskra Hořice V 1 - 0 93 0 0 0 7,1
2025/2026 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 190 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
13 13
V základní sestavě
13 13
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 190 1 190
Kapitánem
3 3
Hodnocení
5,65 5,65

Útok

Góly
2 0,15
Góly ze hry
2 0,15
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,06
Obdržené góly na hřišti
40 3,03
Rozdíl skóre na hřišti
−26 −1,97
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,08
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 47 % 16 % Hodnocení 68 % Vytíženost Disciplína 47 % Obrana 14 %

Sezóny

Ročníky
Černilov 2025/2026 1321 190105,65
AGRO CS 1. A třída 1321 190105,65
Černilov 2024/2025 2972 634806,38
AGRO CS 1. A třída 2972 634806,38
Nový Hradec Králové 2023/2024 27162 421406,90
1. A třída 27162 421406,90
Nový Hradec Králové 2022/2023 21101 815106,67
AM GNOL 1. A třída 21101 815106,67
Černilov 2021/2022 133878105,66
Černilov 2020/2021 71609206,20
Černilov 2019/2020 1091007,10
Týniště nad Orlicí 2015/2016 1381 175006,58
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení