Nejman Ondřej

FK Náchod
Dres
6
úno 27, 1986
40 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 31, 2017

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
6
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
664
Hodnocení
5,46
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 6. liga říj 11 Bystřian Kunčice V 5 - 3 91 0 0 0 7,0
  2. AGRO CS 6. liga zář 27 Nový Hradec Králové P 1 - 4 45 0 0 0 5,8
  3. AGRO CS 6. liga zář 13 Sokol Stěžery P 3 - 4 95 0 0 0 5,2
  4. AGRO CS 6. liga zář 5 Lokomotiva Hradec Králové P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  5. AGRO CS 6. liga srp 30 Kostelec nad Orlicí P 1 - 3 69 0 0 0 4,8
  6. AGRO CS 6. liga srp 22 Černilov P 5 - 1 90 1 0 0 6,0
  7. AGRO CS 6. liga srp 16 Červený Kostelec P 0 - 3 93 0 0 0 5,0
  8. AGRO CS 6. liga srp 9 Sokol Třebeš "B" P 0 - 4 91 0 0 0 4,9
  9. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 24 Slavoj Předměřice nad Labem R 1 - 1 94 0 1 0 5,6
  10. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 17 Častolovice V 3 - 6 92 0 0 0 7,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 664 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
664 664
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,46 5,46

Útok

Góly
1 0,14
Góly ze hry
1 0,14
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 1,36
Obdržené góly na hřišti
26 3,52
Rozdíl skóre na hřišti
−16 −2,17
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 51 % 12 % Hodnocení 82 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 13 %

Sezóny

4. liga
Náchod 2021/2022 1090013,80
Celkem 1090013,80
5. liga
Náchod 2017/2018 1971 688007,26
Sokol Provodov 2015/2016 – 2016/2017 4163 630506,01
Celkem 60135 318506,41
6. liga
Náchod "B" 2017/2018 – 2026/2027 1211 027205,43
Celkem 1211 027205,43
7. liga
Náchod "B" 2023/2024 – 2025/2026 1411 081306,41
Celkem 1411 081306,41
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení