Kouba Miroslav

FK Vysoká nad Labem
Dres
40
bře 3, 1986
40 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2022

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
706
Hodnocení
5,96
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 7. liga - skupina B říj 10 Spartak Kosičky V 8 - 2 91 0 1 0 6,8
  2. JAKO 7. liga - skupina B říj 3 Sokol Malšovice P 1 - 0 79 0 0 0 5,3
  3. JAKO 7. liga - skupina B zář 26 Sokol Javornice P 2 - 3 94 1 0 0 6,3
  4. JAKO 7. liga - skupina B zář 20 Solnice P 3 - 0 91 0 1 0 4,6
  5. JAKO 7. liga - skupina B zář 12 Sokol Lhota pod Libčany P 0 - 2 78 0 0 0 5,3
  6. JAKO 7. liga - skupina B zář 6 Sokol Provodov P 9 - 3 91 0 0 0 4,8
  7. JAKO 7. liga - skupina B srp 29 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" V 5 - 0 91 0 0 0 7,5
  8. JAKO 7. liga - skupina B srp 22 Třebechovice pod Orebem V 1 - 4 91 0 0 0 7,1
  9. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 13 Náchod "B" V 5 - 2 75 0 0 0 7,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 6 Slavoj Teplice nad Metují P 2 - 1 92 0 0 0 5,2
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 706 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
706 706
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,96 5,96

Útok

Góly
1 0,13
Góly ze hry
1 0,13
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 2,80
Obdržené góly na hřišti
20 2,55
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,25
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,13

Disciplína

Žluté karty
2 0,25
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 65 % 43 % Hodnocení 79 % Vytíženost Disciplína 24 % Obrana 42 %

Sezóny

5. liga
Vysoká nad Labem 2022/2023 1014006,50
Celkem 1014006,50
6. liga
Vysoká nad Labem 2023/2024 2049006,50
Celkem 2049006,50
7. liga
Vysoká nad Labem 2025/2026 – 2026/2027 3232 887905,98
Celkem 3232 887905,98
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení