Odvárko Jiří

SK Lázně Bělohrad
Dres
15
kvě 8, 1986
40 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 21, 2026

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
8
Góly
2
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
665
Hodnocení
6,21
Žluté karty
2
Červené karty
1

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 8, 2024 Jičín P 1 - 0 99 0 1 0 4,8
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 2, 2024 Libčany P 1 - 4 94 0 0 0 5,0
  3. VOTROK Krajský přebor kvě 19, 2024 Týniště nad Orlicí P 1 - 5 45 0 0 0 5,2
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 12, 2024 Česká Skalice P 3 - 0 92 0 0 0 4,2
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 8, 2024 Solnice P 1 - 6 90 0 0 0 4,9
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2024 Sokol Třebeš V 2 - 1 81 0 1 0 6,4
  7. VOTROK Krajský přebor dub 28, 2024 Jiskra Hořice P 1 - 3 59 0 0 0 5,1
  8. VOTROK Krajský přebor dub 20, 2024 Dvůr Králové nad Labem V 1 - 2 101 0 0 0 6,9
  9. VOTROK Krajský přebor dub 14, 2024 Spartak Police nad Metují P 1 - 6 90 0 0 0 4,9
  10. VOTROK Krajský přebor dub 7, 2024 Červený Kostelec P 2 - 0 102 0 0 0 5,0
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 665 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
665 665
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,21 6,21

Útok

Góly
2 0,27
Góly ze hry
2 0,27
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
27 3,65
Obdržené góly na hřišti
15 2,03
Rozdíl skóre na hřišti
12 1,62
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
2 0,27
Červené karty
1 0,14

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 83 % 63 % Hodnocení 78 % Vytíženost Disciplína 25 % Obrana 44 %

Sezóny

Ročníky
Lázně Bělohrad "B" 2026/2027 82665216,21
Kopidlno 2025/2026 2371 9991015,90
AGRO CS 1. A třída 2371 9991015,90
Lázně Bělohrad 2024/2025 2511 949606,28
AGRO CS 1. A třída 2011 505306,25
Lázně Bělohrad 2023/2024 2822 388405,54
Lázně Bělohrad 2022/2023 2962 561506,83
AM GNOL 1. A třída 2962 561506,83
Lázně Bělohrad 2021/2022 2702 354605,91
AM GNOL 1. A třída 2702 354605,91
Lázně Bělohrad 2020/2021 81727305,44
Lázně Bělohrad 2019/2020 1601 389505,84
AM GNOL 1. A třída 1601 389505,84
Lázně Bělohrad 2018/2019 2952 581915,72
Lázně Bělohrad 2017/2018 3042 285605,95
Lázně Bělohrad 2016/2017 2982 4331116,10
VOTROK Krajský přebor 2982 4331116,10
Lázně Bělohrad 2015/2016 29162 077607,24
1. A třída 29162 077607,24
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení