Michálek Martin

FK Jaroměř
Dres
9
čvn 10, 1986
40 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 5, 1994

JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026

Zápasy
16
Góly
3
V základní sestavě
16
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 398
Hodnocení
5,96
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. Divize C dub 3, 2016 Admira Praha P 4 - 1 90 0 0 0 5,0
  2. Divize C bře 27, 2016 Ústí nad Orlicí V 3 - 1 94 0 0 0 7,0
  3. Divize C bře 19, 2016 Letohrad P 4 - 0 60 0 0 0 5,1
  4. Divize C bře 13, 2016 Sparta Kutná Hora P 0 - 1 94 0 0 0 5,2
  5. Divize C lis 15, 2015 Semily P 2 - 2 91 0 0 0 6,0
  6. Divize C lis 8, 2015 Turnov P 0 - 0 94 0 0 0 6,3
  7. Divize C lis 1, 2015 Nový Bor P 1 - 2 93 0 0 0 5,2
  8. Divize C říj 25, 2015 Trutnov P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  9. Divize C říj 18, 2015 Sokol Jablonec nad Jizerou P 0 - 2 93 0 0 0 5,0
  10. Divize C říj 4, 2015 Sokol Živanice P 0 - 4 90 0 0 0 4,9
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 398 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
16 16
V základní sestavě
16 16
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 398 1 398
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,96 5,96

Útok

Góly
3 0,19
Góly ze hry
1 0,06
Góly z penalt
2 0,13

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
26 1,67
Obdržené góly na hřišti
36 2,32
Rozdíl skóre na hřišti
−10 −0,64
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,13

Disciplína

Žluté karty
3 0,19
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 52 % 36 % Hodnocení 76 % Vytíženost Disciplína 29 % Obrana 34 %

Sezóny

Ročníky
Jaroměř "B" 2025/2026 1631 398305,96
Jaroměř 2024/2025 1019006,10
Jaroměř 2022/2023 2131 725306,23
Jaroměř 2021/2022 1501 358206,51
Jaroměř 2020/2021 92821107,23
Jaroměř 2019/2020 1511 257105,78
AM GNOL 1. A třída 1511 257105,78
Jaroměř 2018/2019 2322 003415,38
Jaroměř 2017/2018 2832 413406,37
Jaroměř 2016/2017 2822 438605,82
Jaroměř 2015/2016 2802 110305,36
Divize C 2802 110305,36
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení