Michálek Martin

FK Jaroměř
Dres
9
čvn 10, 1986
40 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 5, 1994

JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026

Zápasy
16
Góly
3
V základní sestavě
16
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 398
Hodnocení
5,96
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. Divize C čvn 18, 2016 Semily P 3 - 1 90 0 0 0 5,1
  2. Divize C čvn 12, 2016 Turnov P 1 - 3 91 0 0 0 5,0
  3. Divize C čvn 4, 2016 Nový Bor P 6 - 1 90 0 0 0 4,8
  4. Divize C kvě 29, 2016 Trutnov P 0 - 4 45 0 0 0 5,4
  5. Divize C kvě 21, 2016 Sokol Jablonec nad Jizerou P 3 - 1 90 0 1 0 4,6
  6. Divize C kvě 7, 2016 Sokol Živanice P 3 - 0 75 0 0 0 5,0
  7. Divize C kvě 1, 2016 Olympia Hradec Králové 1901 P 0 - 2 75 0 0 0 5,1
  8. Divize C dub 23, 2016 Vysoké Mýto V 1 - 1 32 0 1 0 5,6
  9. Divize C dub 17, 2016 Sokol Družba Suchdol P 2 - 4 17 0 0 0 5,5
  10. Divize C dub 10, 2016 Dvůr Králové nad Labem P 0 - 6 62 0 0 0 5,0
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 398 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
16 16
V základní sestavě
16 16
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 398 1 398
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,96 5,96

Útok

Góly
3 0,19
Góly ze hry
1 0,06
Góly z penalt
2 0,13

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
26 1,67
Obdržené góly na hřišti
36 2,32
Rozdíl skóre na hřišti
−10 −0,64
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,13

Disciplína

Žluté karty
3 0,19
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 52 % 36 % Hodnocení 76 % Vytíženost Disciplína 29 % Obrana 34 %

Sezóny

Ročníky
Jaroměř "B" 2025/2026 1631 398305,96
Jaroměř 2024/2025 1019006,10
Jaroměř 2022/2023 2131 725306,23
Jaroměř 2021/2022 1501 358206,51
Jaroměř 2020/2021 92821107,23
Jaroměř 2019/2020 1511 257105,78
AM GNOL 1. A třída 1511 257105,78
Jaroměř 2018/2019 2322 003415,38
Jaroměř 2017/2018 2832 413406,37
Jaroměř 2016/2017 2822 438605,82
Jaroměř 2015/2016 2802 110305,36
Divize C 2802 110305,36
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení