Dres
2
čvc 3, 1986
40 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 1, 2024

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
276
Hodnocení
5,72
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 7. liga - skupina A říj 11 Chlumec nad Cidlinou "C" P 1 - 0 93 0 0 0 5,2
  2. JAKO 7. liga - skupina A říj 3 Dolní Kalná V 2 - 1 11 0 0 0 6,1
  3. JAKO 7. liga - skupina A zář 26 Lázně Bělohrad "B" R 3 - 3 47 0 1 0 5,6
  4. JAKO 7. liga - skupina A zář 12 Vrchlabí "B" V 1 - 2 25 0 0 0 6,5
  5. JAKO 7. liga - skupina A srp 15 Trutnov "B" R 2 - 2 42 0 1 0 5,7
  6. JAKO 7. liga - skupina A srp 8 Sokol Lužany P 3 - 0 58 0 0 0 5,2
  7. JAKO 1. B třída - skupina A lis 2, 2019 Sparta Úpice P 2 - 2 93 0 0 0 6,1
  8. JAKO 1. B třída - skupina A říj 26, 2019 Slavoj Skřivany P 1 - 6 90 0 0 0 4,8
  9. JAKO 1. B třída - skupina A říj 12, 2019 Dvůr Králové nad Labem "B" V 3 - 2 13 0 0 0 6,1
  10. JAKO 1. B třída - skupina A říj 5, 2019 Nová Paka P 10 - 0 90 0 0 0 4,6
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 276 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
276 276
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,72 5,72

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 1,30
Obdržené góly na hřišti
6 1,96
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,65
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,65
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 11 % 21 % Hodnocení 45 % Vytíženost Disciplína 5 % Obrana 48 %

Sezóny

Ročníky
Dvůr Králové nad Labem "B" 2026/2027 60276205,72
Sokol Bílá Třemešná 2019/2020 100686315,27
Sokol Bílá Třemešná 2018/2019 1601 376415,84
Sokol Bílá Třemešná 2017/2018 2521 993725,14
AM GNOL 1. A třída 2521 993725,14
Sokol Bílá Třemešná 2016/2017 2802 304915,91
JAKO 1. A třída 2802 304915,91
Sokol Bílá Třemešná 2015/2016 2902 2741106,04
1. A třída 2902 2741106,04
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení