Křelina Libor

Konec kariéry
lis 23, 1986
39 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
26
Góly
6
V základní sestavě
15
Ze střídačky
11
Odehrané minuty
1 525
Hodnocení
5,91
Žluté karty
7
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C čvn 11, 2022 Dvůr Králové nad Labem P 1 - 2 61 0 0 0 5,2
  2. Fortuna Divize C čvn 5, 2022 Benátky nad Jizerou P 5 - 0 79 0 0 0 4,9
  3. Fortuna Divize C kvě 28, 2022 Sokol Libiš V 4 - 1 88 0 1 0 6,6
  4. Fortuna Divize C kvě 22, 2022 Hlinsko P 6 - 0 73 0 0 0 4,9
  5. Fortuna Divize C kvě 18, 2022 Tochovice V 3 - 7 87 1 1 0 7,7
  6. Fortuna Divize C kvě 14, 2022 Kosmonosy P 1 - 2 94 1 0 0 6,3
  7. Fortuna Divize C kvě 8, 2022 Čáslav P 4 - 1 77 0 0 0 5,3
  8. Fortuna Divize C dub 30, 2022 Letohrad P 0 - 2 93 0 1 0 4,6
  9. Fortuna Divize C dub 23, 2022 Trutnov P 2 - 0 73 0 0 0 5,1
  10. Fortuna Divize C dub 16, 2022 Horky nad Jizerou V 3 - 1 81 1 0 0 8,5
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 525 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
26 26
V základní sestavě
15 15
Ze střídačky
11 11
Odehrané minuty
1 525 1 525
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,91 5,91

Útok

Góly
6 0,35
Góly ze hry
6 0,35
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
23 1,36
Obdržené góly na hřišti
50 2,95
Rozdíl skóre na hřišti
−27 −1,59
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,06

Disciplína

Žluté karty
7 0,41
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 66 % 38 % Hodnocení 68 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 10 %

Sezóny

Ročníky
Sparta Kutná Hora 2021/2022 2661 525705,91
Fortuna Divize C 2661 525705,91
Sparta Kutná Hora 2020/2021 50256005,44
Fortuna Divize C 50256005,44
Kolín 2018/2019 60196005,98
Fortuna Divize C 60196005,98
Kolín 2017/2018 135749306,46
Fortuna Divize C 135749306,46
Sparta Kutná Hora 2015/2016 1471 255106,56
Divize C 1471 255106,56
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení