Dres
16
pro 14, 1986
39 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 11, 2025

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
11
Hodnocení
5,90
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor srp 10, 2024 Chlumec nad Cidlinou P 2 - 3 17 0 0 0 5,9
  2. MIACOM Krajský přebor kvě 8, 2022 Jiskra Hořice V 7 - 0 28 0 0 0 6,2
  3. MIACOM Krajský přebor lis 6, 2021 Kostelec nad Orlicí V 0 - 5 21 0 0 0 6,1
  4. MIACOM Krajský přebor říj 31, 2021 Dobruška V 5 - 1 24 0 0 0 6,2
  5. VOTROK Krajský přebor říj 10, 2020 Kostelec nad Orlicí V 1 - 4 18 0 0 0 6,1
  6. VOTROK Krajský přebor říj 3, 2020 Dobruška V 3 - 0 23 0 0 0 6,1
  7. VOTROK Krajský přebor zář 27, 2020 Vrchlabí V 1 - 3 3 0 0 0 –
  8. VOTROK Krajský přebor zář 12, 2020 Chlumec nad Cidlinou P 5 - 2 92 0 0 0 5,0
  9. VOTROK Krajský přebor zář 6, 2020 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 3 - 1 90 0 0 0 7,0
  10. VOTROK Krajský přebor srp 29, 2020 Jičín V 0 - 4 91 0 0 0 7,4
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 11 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
11 11
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,90 5,90

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
2 16,36
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −16,36
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 36 % Hodnocení 4 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 0 %

Sezóny

Ročníky
Slavia Hradec Králové "B" 2026/2027 1011005,90
Slavia Hradec Králové "B" 2025/2026 50418105,30
Slavia Hradec Králové "B" 2024/2025 30103005,97
Vysoká nad Labem 2024/2025 1017005,90
Slavia Hradec Králové "B" 2023/2024 3080005,93
1. A třída 3080005,93
Slavia Hradec Králové "B" 2022/2023 2191 659417,32
Slavia Hradec Králové 2021/2022 25162 025607,35
Slavia Hradec Králové 2020/2021 100683006,36
Slavia Hradec Králové 2019/2020 1321 146406,26
Slavia Hradec Králové 2018/2019 3092 7661106,25
VOTROK Krajský přebor 3092 7661106,25
Slavia Hradec Králové 2017/2018 2512 2371215,78
VOTROK Krajský přebor 2512 2371215,78
Slavia Hradec Králové 2016/2017 2912 667906,27
Slavia Hradec Králové 2015/2016 2962 629716,51
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení