Chmelík Jakub

Bez angažmá
led 17, 1987
39 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2024/2025

Zápasy
14
Góly
0
V základní sestavě
11
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
1 055
Hodnocení
6,08
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor říj 29, 2023 Týniště nad Orlicí R 0 - 0 92 0 1 0 5,9
  2. VOTROK Krajský přebor říj 8, 2023 Jiskra Hořice V 2 - 0 95 0 0 0 7,3
  3. VOTROK Krajský přebor říj 1, 2023 Dvůr Králové nad Labem V 0 - 2 94 0 0 0 7,3
  4. VOTROK Krajský přebor zář 17, 2023 Červený Kostelec R 0 - 0 94 0 0 0 6,3
  5. VOTROK Krajský přebor zář 10, 2023 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 0 - 2 90 0 0 0 5,0
  6. VOTROK Krajský přebor zář 2, 2023 Chlumec nad Cidlinou P 1 - 0 96 0 0 0 5,2
  7. VOTROK Krajský přebor srp 27, 2023 Dobruška P 1 - 2 98 0 0 0 5,3
  8. VOTROK Krajský přebor srp 19, 2023 Náchod P 2 - 1 98 0 0 0 4,4
  9. VOTROK Krajský přebor srp 13, 2023 Solnice V 3 - 1 95 0 0 0 7,0
  10. VOTROK Krajský přebor srp 5, 2023 Jičín R 2 - 2 94 0 0 0 6,0
2024/2025 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 055 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
14 14
V základní sestavě
11 11
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
1 055 1 055
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,08 6,08

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 1,62
Obdržené góly na hřišti
17 1,45
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,17
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,09

Disciplína

Žluté karty
1 0,09
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 31 % 56 % Hodnocení 55 % Vytíženost Disciplína 51 % Obrana 55 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2024/2025 1401 055106,08
Česká Skalice 2023/2024 2612 355406,09
Česká Skalice 2022/2023 2902 585306,74
AM GNOL 1. A třída 2902 585306,74
Česká Skalice 2021/2022 2402 212416,45
AM GNOL 1. A třída 2402 212416,45
Velké Poříčí 2020/2021 80663205,44
Velké Poříčí 2019/2020 100917105,34
Velké Poříčí 2018/2019 1501 276205,76
AM GNOL 1. A třída 1501 276205,76
Velké Poříčí 2017/2018 1641 478206,92
Sokol Provodov 2016/2017 2842 549505,62
Sokol Provodov 2015/2016 2001 669405,94
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení