Chmelík Jakub

Bez angažmá
led 17, 1987
39 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2024/2025

Zápasy
14
Góly
0
V základní sestavě
11
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
1 055
Hodnocení
6,08
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 16, 2018 Spartak Opočno V 7 - 2 91 0 0 0 7,2
  2. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 3, 2018 Česká Skalice V 2 - 3 93 0 1 0 6,4
  3. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 20, 2018 Albrechtice nad Orlicí V 1 - 4 91 0 0 0 7,1
  4. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 12, 2018 Solnice V 5 - 0 91 0 0 0 7,5
  5. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 5, 2018 Slavoj Předměřice nad Labem P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  6. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 3, 2018 Sokol Malšovice P 2 - 2 94 1 0 0 7,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina B dub 14, 2018 Třebechovice pod Orebem P 1 - 2 95 0 0 0 5,2
  8. JAKO 1. B třída - skupina B dub 7, 2018 Baník Vamberk V 2 - 3 94 1 1 0 7,4
  9. JAKO 1. B třída - skupina B bře 25, 2018 České Meziříčí V 1 - 3 92 0 0 0 7,1
  10. JAKO 1. B třída - skupina B lis 18, 2017 Slavoj Předměřice nad Labem V 10 - 0 93 2 0 0 9,7
2024/2025 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 055 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
14 14
V základní sestavě
11 11
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
1 055 1 055
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,08 6,08

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 1,62
Obdržené góly na hřišti
17 1,45
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,17
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,09

Disciplína

Žluté karty
1 0,09
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 31 % 56 % Hodnocení 55 % Vytíženost Disciplína 51 % Obrana 55 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2024/2025 1401 055106,08
Česká Skalice 2023/2024 2612 355406,09
Česká Skalice 2022/2023 2902 585306,74
AM GNOL 1. A třída 2902 585306,74
Česká Skalice 2021/2022 2402 212416,45
AM GNOL 1. A třída 2402 212416,45
Velké Poříčí 2020/2021 80663205,44
Velké Poříčí 2019/2020 100917105,34
Velké Poříčí 2018/2019 1501 276205,76
AM GNOL 1. A třída 1501 276205,76
Velké Poříčí 2017/2018 1641 478206,92
Sokol Provodov 2016/2017 2842 549505,62
Sokol Provodov 2015/2016 2001 669405,94
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení